Lüks Gemide Karısını Öldürdü

Lüks gemiyle beş günlük rüya gibi bir tatile çıkan çift, kamarada tartıştı. Eşini öldüren koca, gemi kıyıya yanaşınca FBI ajanları tarafından tutuklandı.

Lüks Gemide Karısını Öldürdü

Lüks gemide karısını öldürdü

Rüya gibi tatilde cinayet şoku! Lüks gemiye FBI baskın yaptı..

Lüks gemiyle beş günlük rüya gibi bir tatile çıkan çift, kamarada tartıştı. Eşini öldüren koca, gemi kıyıya yanaşınca FBI ajanları tarafından tutuklandı. 2000'den fazla yolcusu bulunan ‘Carnival Elation' adlı lüks gemi, Pasifik Okyanusu'ndaki yolculuğa 11 Temmuz'da başladı.

Rüya gibi tatilin son gününde, kabin görevlileri Los Angeles'lı Robert ve Shirley McGill'in kamarasını açtıklarında 55 yaşındaki Shirley'nin cansız bedeniyle karşılaştılar.

Gemideki soruşturmada, Robert McGill'in kamarada tartıştığı eşini öldürdüğü belirlendi. Gözaltına alınan koca, geminin hapishanesinde tutuldu. Bu sırada, hem FBI hem de sahil güvenlik cinayetten haberdar edildi.

Karısını öldürmekle suçlanan Robert McGill, gemi kıyıya yanaşınca sahilde bekleyen FBI ajanları tarafından tutuklanarak cezaevine götürüldü. Cinayetin nedeni soruşturma sonucu ortaya çıkacak.

 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176