Kuzey Star Tersanesinden Açıklama

Sabah saatlerinde yaşanan kazanın ardından Tuzla’da bulunan Kuzey Star Tersanesi denizhaber.com'a açıklama gönderdi. Açıklamada can kaybı yaşanmadığı ve gemilere zarar gelmediği belirtiliyor.

Kuzey Star Tersanesinden Açıklama

Sabah saatlerinde yaşanan kazanın ardından Tuzla’da bulunan Kuzey Star Tersanesi denizhaber.com'a açıklama gönderdi. Yapılan açıklamada can kaybı yaşanmadığı ve gemilere zarar gelmediği belirtiliyor.

Açıklama şu şekildedir:

“Kuzeystar Tersanesi’nde yaşanan hadiseye ilişkin Kuzey Star Shipyard Denizcilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin basın açıklamasıdır:

12 Nisan 2019 tarihinde tersanemizde gerçekleştirilen havuz operasyonu esnasında bir kaza meydana gelmiştir. Olay sonucunda can kaybı yaşanmamış, yaralanan iki işçimizden biri taburcu edilmiştir. Hafif yaralı olan diğer işçimizin tedavisi ise sürmektedir. İşçimize acil şifalar diliyoruz. Olay sonucunda tersanemizde bulunan gemilere bir zarar gelmemiştir. Hastaneye sevk edilen işçimizin durumu yakinen takip edilmektedir ve taburcu edilmesini müteakiben tekrar bilgi verilecektir.”

Saygılarımızla,

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 18:09
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176