Kariyer Günleri Turkon Holding ile Başlıyor

Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu Denizcilik Kariyer Günlerine Turkon Holding ile başlıyor.

Kariyer Günleri Turkon Holding ile Başlıyor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu, 21-25 Mayıs 2012 tarihleri arasında Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulunda gerçekleştirilecek olan 1. Denizcilik Kariyer günlerine 21 Mayıs 2012 tarihinde Turkon Holding ile başlıyor.

Denizcilik kariyer günlerinin düzenlenmesinin amacı; “Denizcilik sektöründe önemli yere sahip şirketler ile ilerleyen yıllardaki çalışanlarını bir araya getirmek ve şirketlerin çalışma ve insan kaynakları politikalarını öğrencilerle paylaşmalarını sağlamaktır.

Kıran Holding tarafından yapılan ve 2009 yılında Üniversitemize devredilen Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu aynı yıl Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği alanında eğitim öğretime başlamış ve Uzakyol Vardiya Zabiti yeterliliğine sahip ilk mezunlarını 2014 yılında verebilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Arslan
Mehmet Arslan - 7 yıl Önce

Bu okulu açıldığından beri takip etmekteyim. Eğitim kalitesi, labaratuar ve uygulama merkezlerinin en iyi ekipmanlarla donatıldığını biliyorum. Yeni açılmış bir okul olmasına rağmen az zamanda çok yol katettiler.Başarılarının devamını diliyorum.

Refik Akdoğan
Refik Akdoğan - 7 yıl Önce

Başarılar dilerim. Sevgili öğrenciler Kitaplarımı web sayfama yükledim. Allah razı olsun diyerek print edebilirsiniz.www.refikakdogan.com Allah selamet versin.

Ahmet Şahin
Ahmet Şahin - 7 yıl Önce

Daha yeni bir okul olmamıza ragmen aldıgımız yol çok fazladır. Okulumuzun bir öğrencisi olarak buraya gelmemizde rolleri olan başta Kpt. Turgay ÇALIŞKAN a Kpt. Ahmet Emre Pirim e Kpt. İdris Turna ya teşekkürlerimi iletiyorum.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176