Kariyer Günleri MANTA SHİPPİNG'i ağırladı

Manta Shipping’i temsilen Personel Müdürü Harun KARATAŞ,Başmühendis Serdar YİRMİBEŞOĞLU(technical manager) ve Uzakyol 2.Kaptanı Özdek ARINER katıldılar.

Kariyer Günleri MANTA SHİPPİNG'i ağırladı

16. Geleneksel Kariyer Günleri MANTA SHİPPİNG'i ağırladı


İTÜ  Denizcilik Fakültesi’nde düzenlenen seminere  Manta Shipping’i temsilen Personel Müdürü Harun KARATAŞ,Başmühendis Serdar YİRMİBEŞOĞLU(technical manager) ve Uzakyol 2.Kaptanı Özdek ARINER katıldılar.

Konferansa Manta Shipping’in 3 adet Türk bayraklı ve 2 adet yabancı bayraklı olmak üzere 4000 ile 80000 DWT arasında toplam 5 adet gemisinden bahsederek  başlayan yetkililer, şirketin stajyer politikası ve zabit seçim kriterlerine değinerek öğrencileri bilgilendirmeye devam ettiler.

Konferans bitiminde kokteyl alanında öğrencilerle sohbete devam eden yetkililer, burada da yöneltilen soruları içtenlikle cevapladılar.Şirket yetkilileri, kendilerine bu organizasyon sayesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle tanışma imkanı sunduğu için Kariyer Kulübü’ne teşekkürlerini ileterek okuldan ayrıldılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müh.Kaptan Refik Akdoğan
Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

Çok beğeniyorum bu kariyer günlerini. Öğrenciler şirketlerle tanışıyorlar. Şirketler de onlara açıklamalar yapıyorlar, işleri anlatıyorlari Biz okuldayken(1944-48) bazen eski mezunlar gelir bize gemileri anlatırlardı.Biz de onları hayran hayran dinlerdik. Sorular sorardık, cevaplar alırdık. Umuyorum ki bir gün son sınıflar bir kuru yük gemisiyle dünya seyatine çıkarlar yük alırlar, boşaltırlar. Bazıları tanker okul gemisiyle yük alırlar, boşaltırlar. Hayal bu ya!(geçti hayal ile bunca yıl şarkısı gibi oldu). Başarılar dilerim bütün öğrenci evlatlarıma. Allah selamet versin. www.refikakdogan.com

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176