Karamürsel Mezunları Kahvaltıda Buluştu

Karamürsel Denizcilik MYO Mezunlar Derneği geleneksel olarak düzenlediği kahvaltı ile üyelerini biraraya topladı.

Karamürsel Mezunları Kahvaltıda Buluştu

Karamürsel Denizcilik MYO Mezunlar Derneği geleneksel olarak düzenlediği kahvaltı ile üyelerini biraraya topladı.

19 Şubat 2012 Pazar günü Kartal'da düzenlenen kahvaltıya mezunlar yoğun katılım gösterdi. Kahvaltıya bir dönem Karamürsel'de öğretmenik yapmış olan Gökten Küçükaydın, Deniz çalışanları Dayanışma Derneği Başkanlığını yürüten Ural Çağırıcı, ITF Türkiye Müfettişlerinden Muzaffer Civelek,
ve Çindemir Tersanesi Sahibi Kayhan Çindemir konuk olarak katıldılar. Açılışın ardından kürsüye gelen Dernek Başkanı Mutlu Yelten, Temmuz ayından beri dernek olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında mezunlara kısa bilgiler verdi ve resmi üye olmaları konusunda telkin etti.

Konukların konuşmalarının ardında etkinlik saat 13:00 e kadar devam etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlik ardından derneğe resmi üye olmayan mezunlar, üyelik işlemlerini gerçekleştirerek derneğe destek olduklarını gösterdiler.

Sektörde yaklaşık 3000 mezunu olan Karamürsel Camiası, derneği ile beraber geleceğe daha emin adımlarla ilerlediklerini bir kez daha gösterdiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mete civan
mete civan - 7 yıl Önce

Öncelikle başkan kardeşimize,

Ve özellikle ''denizciler bir araya gelemez'' diyenlere inat, bir araya getirme çabalarına takdirlerimi sunarım. Bizler bu topluluğun doğrudan ismine sahip olanlar değilsek bile, bir denizci olarak, yapılan her iyi şeyin, birleşme ve dayanışmanın ardında olmalıyız diye düşünüyorum. katkımız olabilecek ise lütfen haberdar ediniz, katılmaya, destek vermeye gönüllüyüz. Selamlar arkadaşlar.

CSM
CSM - 7 yıl Önce

AFFERIM MUTLU SANA. TEBRIK EDERIM.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176