Kaptanoğlu "Gemi Yatırımı Yapın"

AKP İstanbul Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu "Yeni Tanker alın aframax alın, suezmax alın, götürün TÜPRAŞ'a 3 yıllık anlaşma yapın para kazanın" dedi.

Kaptanoğlu

"İŞADAMLARI GEMİ ALSIN"

Eski Deniz Ticaret Odası Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu; işadamlarına yeni gemi almaları ve tanker yatırımı yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Deniz Ticaret Odasının Nisan ayı toplantısına katılan AKP İstanbul Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu kürsüden DTO Meclis üyelerine bir konuşma yaptı.

Sektöre işadamlarını davet eden Kaptanoğlu "Yeni tanker alın, Aframax alın. Sizlere  iş imkanı tanıdık. Türk Bayrağı çektiğiniz Tankerleri götürün TÜPRAŞ'a 3 yıllık anlaşma yapın" dedi.

Aile şirketine ait bir kabuk gemi aldıklarını ve Malta Bayrağı olan gemiye Türk Bayrağı takarak Türk Deniz Ticaret Filosuna kazandırdıklarını söyleyen İstanbul Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu "Yatırımcı işadamlarımıza  imkan sağladık DİTAŞ petrollerini taşıyacak Türk Bayraklı gemi bulunamıyor. Alın bir gemi, götürün DİTAŞ'a ve Türkiye'nin petrollerini taşıyın" dedi.

Türk Bayraklı gemilere TÜPRAŞ'ın petrolünü taşımak için üç senelik mukavele çıkarma noktasında çok sıkıntı çektiklerini ifade eden Cengiz Kaptanoğlu sözlerine şöyle devam etti. "Türk Armatörünün önünü açmak için , TÜPRAŞ'la yapılan mukavelenin 3 yıla çıkartılması noktasında anamız ağladı. Gelin Türk Ticaret Filosunu büyütelim" dedi.

DenizHaber.Com-Özel

YORUM EKLE
YORUMLAR
RECEP CANPOLAT
RECEP CANPOLAT - 14 yıl Önce

Durmuş Kaptan rumuzuyla yorum gönderen sayın okuyucu... Bir konuda konuşabilmeniz için o konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. İdialarda bulunuyorsunuz Adınızı soyadınızı ve açık adresiniz yazmıyorsunuz. O yetmiyor bizlere ağır ithamlarda bulunuyorsunuz... Bizim Kimseye diyet borcumuz yoktur. Doğru olan her haberi yayınlarız. Üç sene önce olan ve haber değeri kalmayan bir olayı bize gönderiyor ve yayınlamamızı istiyorsunuz. Bu gazetecilik değildir... Bilginize...

durmus kaptan
durmus kaptan - 14 yıl Önce

Recep Bey,

Yorumunuzu okudum ve sasırdım dogrusu, denizci olarak www.equasis.org'a girin yada anlayan birisine girdirin sayet yine algılamakda zorlanırsaanız bu site ucretsizdir ve IMO nolarını ve adlarını verdigim gemiyi ve sahiplerini, irtibat adreslerini arastırın yada becerimoyarsanız bilenlerden yardım isteyin ondan sonra tekrar yazısırız. Benim sordugum Turk Denizciligi adına hareket eden ve basında one cıkan buyuklerimizin nicin Yabancı Bayrakda gemi islettiklerini anlayısla karsılayıp konunun uzerine gidemeyisinizdir.Gazeteci olarak bizi aydınlatmak sizin goreviniz degilmi ? Yazdıgım metinde hakaret veya kotu bir sey varmıydı ? Ben yazdıklarımın hala arkasındayım. Bilginize.

Selamlar ve herkesin karsılıklı yazdıklarımızı paylasması dilegiyle

omer kaptan
omer kaptan - 14 yıl Önce

sevgili Durmus kaptan,her internet sitesinde yazan bilgi dogru degildir.bence bu kadar emin olmak icin daha cok arastirma yapmak lazim.Cengiz bey ile ilgili yazdıklarınız bastan asgaı yanlıs o yuzden dogrulugunu ispatlamanızda mumkun degil.selamlar.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190