Kaptanlar ATA'nın Huzuruna Çıktı...

Türk Uzakyol Gemi Kaptanları Derneği 2 Ekim 2009 Cuma günü Yönetim Kurulu ve dernek üyelerinden oluşan bir heyetle, kuruluşunun 50. yılında, Anıtkabir’e resmi bir ziyaret düzenledi

Kaptanlar ATA'nın Huzuruna Çıktı...

KURULUŞUNUN 50. YILINDA DERNEK ÜYELERİNDEN ATA’YA ANLAMLI ZİYARET

Türk Uzakyol Gemi Kaptanları Derneği; 2 Ekim 2009 Cuma günü Yönetim Kurulu ve dernek üyelerinden oluşan bir heyetle, kuruluşunun 50. yılında, Anıtkabir’e resmi bir ziyaret düzenledi. Saat 14.00’de tören alayı tarafından taşınan çelenk’in Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Cengiz Karabüber tarafından Ulu Önder Atatürk’ün mozolesine konması ve saygı duruşu ile başladı. Saygı duruşunun ardından heyet ile birlikte anı defterinin yazılması için özel salona geçildi. Yazılan yazının ardından heyet mihmandar eşliğinde müzeyi gezdi.

MÜSTEŞARLIK ZİYARETİ

Kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla 2 Ekim 2009 Cuma günü yapılan Anıtkabir ziyaretinin ardından, T.C. Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı Müsteşar yardımcısı Sayın Hamza Taşkeser Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından makamında ziyaret edildi. Programı dolayısıyla, o gün müsteşarlıkta bulunamayan Denizcilik Müsteşarı Sayın Hasan Naiboğlu için dernek tarafından hazırlatılan teşekkür plaketi Sayın Hamza Taşkeser’e teslim edildi.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176