KaptanHaber.Com sektör ikinciliğine oynuyor

Denizcilik sektör haberleri yapan KaptanHaber.Com artan okuyucu sayısıyla sektör 2. liğine çok yaklaştı.

KaptanHaber.Com sektör ikinciliğine oynuyor

Denizcilik haberciliğinde son yıllarda artan haber siteleri sektörün hem yurt içi hem de yurt dışı gelişmelere daha hızlı ve daha kolay erişimini sağlıyor.

Bu alanda ilk kurulan haber sitelerinden birisi olan www.kaptanhaber.com okuyucu sayısını her geçen gün arttırıyor.

Günde 2000 farklı IP'den tıklanan site şu anda sektörel haber siteleri arasında ilk 5 içerisinde bulunuyor.

Son haftalarda hızlı bir yükseliş içerisine giren sitenin kısa zamanda sektörün açık ara lideri www.denizhaber.com'un ardından ikinci sıraya yerleşmesi bekleniyor.

Sektör ikinciliğinde ise İngilizce yayın yapmakta olan www.seanews.com.tr bulunuyor. Seanews.com.tr günde 6 bin farklı IP'den tıklanma alıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aybars Oruç
Aybars Oruç - 8 yıl Önce

Merhaba,Haberinizde belirttiğiniz sitelerin hepsi size bağlı. Onların haricindeki, gerçek rakip sitelerin ziyaretçi sayılarını nasıl öğrendiniz acaba ya da onları hiç dikkate almayıp yarışı sadece kendi siteleriniz arasında mı yapıyorsunuz?Saygılarımla

Aybars Oruç

Aybars Oruç
Aybars Oruç - 8 yıl Önce

Tekrar Merhabalar,Alman bir yazılım firmasının Resmi Türkçe desteğini sağlayan bir kişi olarak açıkça söyleyebilirim ki Alexa ve PageRank değerleri site hitini doğrudan ifade edemez. Alexa değerlerinin düşmesini, PageRank değerinin ise yükselmesini çeşitli yöntemlerle sağlayabilirsiniz. Bu değerlerle olumlu / olumsuz oynamak bir SEO (Search Engine Optimization) uzmanı için imkansız değildir.Diğer sektörel sitelerin mevcut tekil / çoğul hitlerini bilmeden, haber içerisinde "sektör ikinciliği" şeklindeki ifadeniz gerçeği yansıtmayabilir. Bu konuya dikkatinizi çekmek ister, iyi bayramlar dilerim.Saygılarımla

Aybars Oruç

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176