Kadıköy'de yıkım devam ediyor

Kadıköy sahilinde bulunan çay bahçelerinin yıkımını tamamladıktan sonra, Marmara Yelken Kulübü ile Balık Adamlar Derneği'nin bir kısmının yıkımına başlandı.

Kadıköy'de yıkım devam ediyor

KADIKÖY'DE YIKIM DEVAM EDİYOR

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi'ne bağlı yıkım ekipleri, Kadıköy sahilinde bulunan çay bahçeleri ve kafelerin yıkımını tamamladıktan sonra, Marmara Yelken Kulübü ile Balık Adamlar Derneği'nin bir kısmının yıkımına başladı.
     
     Saat 15.30 sıralarında Caddebostan sahilinde bulunan Marmara Yelken Kulübe ve Balık Adamlar Derneği'nin önüne gelen yıkım ekipleri, yarış teknelerinin saklandığı kayıkhane bölümünü yıkmaya başladı. İş makinelerinin çalışmaları sonucu kayıkhanenin bir kısmı yerle bir oldu.
     
     Yıkım sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Marmara Yelken Kulübü Başkanı Hulki Oruz, "Kulübümüz 1950 senesinde kuruldu. Biz burada milli spor hizmeti veriyoruz. Milli emlaktan burayı 2007 yılına kadar kiraladık. Buna rağmen Büyükşehir Belediyesi ekipleri gelip burayı yıktı. Burada sporcular eğitim görüyor. Bir sürü sporcu buradan çıktı. Bu olaydan sporcularımız olumsuz etkilendi" dedi.
     Yıkım çalışmalarının yarın da devam edeceği bildirildi.

Kaynak:İHA

WWW.DENIZHABER.COM

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190