Kaddafi’nin Oğlundan Savarona’da Alem

Libya’nın devrik lideri Muammer Kaddafi’nin kendisiyle birlikte öldürülen oğlu Mutassım’ın Atatürk’ün yatı Savarona’da fuhuş partileri düzenlediği ortaya çıktı.

Kaddafi’nin Oğlundan Savarona’da Alem

Libya’nın devrik lideri Muammer Kaddafi’nin kendisiyle birlikte öldürülen oğlu Mutassım’ın 2007 yılında Cannes Film Festivali sırasında Atatürk’ün yatı Savarona’da fuhuş partileri düzenlediği ortaya çıktı.

Fransa’da yayımlanan Nice Matin gazetesinin haberine göre, yatın davetlileri arasında Venezuela’nın 2004 Turizm Güzeli Diana Carolina Perez de vardı. Marsilya mahkemesinde görülen dava dosyasına göre yat fuhuş partileri için 350 bin euro’ya (810 bin TL) kiralanıyordu.

Sadıkoğlu: Haberim yok

Savarona yatının o dönemdeki sahibi armatör Kahraman Sadıkoğlu Milliyet’e “Aracı firmalarla çalıştığımız için yatın kimlere kiralandığı hakkında bilgimiz yok.
Onlar bize aracı oluyor. Dolayısıyla müşterileri tanımıyoruz. Bu sebepten kiracı olan kişiler hakkında malumatımız yok” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet kaptan
ahmet kaptan - 7 yıl Önce

sayın sadıkoglu'

personelı sız atamadınızmı,kıraya verdıgınızde kaptanınızla hıcmı konusmuyorsunuz durumlar nasıl,ne yapıyorsunuz,mısafırler kımler dıye hıcmı sormuyorsunuz.bana acıklamanız pek tatmınkar gelmedı

Kaptan
Kaptan - 7 yıl Önce

Misafirin kim olduğunu bilse ne olur admacağız bilmese ne olur ? Kaddafinin oğlu gelse Çırağan Sarayında en büyük odaları kiralasa ve orda sex partileri verse Çırağanın işletmecisi suçlu mu olacak yani ? Ne gereksiz muhabbetler yahu. Adam kiralamış içerde ne yapmışsa yapmış. Birde bekçiliğini mi yapıcaz yani.

yavuz derya
yavuz derya - 7 yıl ÖnceKaptan Seyirden Sorumludur.

Kaptan Seyir planı yapar vazifesi'de personelini,gemiyi ve yolcuları sağ salim gideceği yere ulaştırmaktadır diye düşünüyorum.Yolcusunun kimliğini , kamaralarda yapılan fiili uygulamaları

sorgulamak kaptanın vazifesi değildir.

Gemideki hiç bir personelin bu bağlamda bir vazifesi olduğunada inanmıyorum . (Askeri gemiyle karıştırmayalım)

- 7 yıl Önce

kaptan kamyon şöförü değildir, görevi sadece gemisini sağ sağlim biryere götürmek değildir, türk ticaret kanununu madde 972den itibaren okursanız kaptanın ne olduğunu öğrenirsiniz, kaptan gemisindeki herşeyden sorumludur, avukattır, savcıdır, doktordur, aklınıza gelen herşey kaptanın omuzlarına yüklenmiş sorumluluklardır, maalesef 3-4 senede kaptan olan kaptancıklar kaptanlığı sadece gemiyi limandan limana götürmekten ibaret sanmaktadır, ancak başlarına ciddi bir olay geldiğinde ne olduklarını anlamaktadırlar

amatör denizci
amatör denizci - 7 yıl Önce

Savarona yı kiralayan ne yapacak ,dini ayin yapmak için mi kiralıyor, mabtıklı olalım biraz

efendi kaptan
efendi kaptan - 7 yıl Önce

Kaptan: Geminin sevk ve idaresinden ve bunun sonucunda oluşabilecek her türlü olaydan tam sorumlu kişidir. Gemiye kıç gönderinde dalgalandırdığı ülke dersek, Kaptan da bu ülkenin Cumhurbaşkanı’dır. Allah selamet versin.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176