İTÜ Denizcilik Fakültesinde 134. Balık Gününün Coşkusu Vardı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği (DEFAMED) ve İTÜ Denizcilik Fakültesi işbirliği ile düzenlenen Geleneksel Balık Gününün bu defa 01 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşti.

Geleneksel Balık Günü coşku ile kutlandı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği (DEFAMED) ve İTÜ Denizcilik Fakültesi işbirliği ile düzenlenen Geleneksel Balık Gününün bu defa 01 Aralık 2018  tarihinde gerçekleşti. İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla yerleşkesinde yapılan Balık Gününe her yıl olduğu gibi bu yıl da ilgi yoğundu.Kıbrıs Türk Kıyı Emniyeti ve Kıbrıs Türk Denizcilik İşletmesi Genel Müdürü Cemalettin Şevli,İstanbul Liman Başkanı Muhammet Erdoğan, İTÜ Rektörü Prof.Dr.Mehmet Karaca, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, mezunlar, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Ruhi Sarıalp Kapalı Spor Salonu’ndaki gerçekleştirilen törende ilk olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve deniz şehitleri ile saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

134. Balık Gününe; İTÜ Rektörü Prof.Dr.Mehmet Karaca, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, Öğrenci Zabiti,78 mezunları adına Kaptan Cengiz Candurmaz ve İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Baybora Yıldırım'ın konuşmaları ardından mezunlara 60. 50 ve 40. Meslek Yılı Onur Madalyaları takdim edildi. Balık Günü her yıl olduğu gibi okul yemekhanesinde özel balık menüsünün sunulduğu yemeğin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 23:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
cengiz halil candurmaz
cengiz halil candurmaz - 5 ay Önce

Sizi esefle kınıyor ve protesto ediyorum. Ne yazık ki mezunlar adına yapılan konuşmacının adının haberiniz de yer almaması ve hiç bir fotoğraf yayınlanmaması beni ve 78 mezunlarını çok üzdü. Salonda 78 mezunlarını yok sayan bir medya örneğini gösterdiniz.


Not: Haklısınız, habere isminiz eklendi ve video yayında.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176