İşte NUR Gemisinin Son Hali

DenizHaber muhabiri, Bandırma'da kaçak olarak parçalanan NUR adlı geminin fotoğraflarını çekti. Geminin üst yapısı büyük ölçüde parçalanmış görünüyor.

İşte NUR Gemisinin Son Hali

 DenizHaber muhabiri, Bandırma'da kaçak olarak parçalanan NUR adlı geminin fotoğraflarını çekti. Geminin üst yapısı büyük ölçüde parçalanmış görünüyor.

Bölgede yazlığı buluna n bir vatandaş, gördüklerini DenizHaber'e şöylşe anlattı:

"İlgili geminin bulunduğu yerde yazlığa sahibiz..,Gemi yaklaşık 1 ay önce Karacabey Kurşunlu köyü ile Bandırma Yenice köyü arasında ıssız bir sahile karaya çıkacak biçimde demirlenmişti..İlgili gemiyi gerek jandarma gerek se Sahil güvenlik ekipleri görmüştü..Adamlar kıyıya oksijen tüpleri ve hatta yolu yoktu ormandan yol bile açarak her türlü teçhizatla 1 aydır kamyon kamyon parçalayıp yeniköy jandarma karakolunun önünden parça parça taşıyorlar.."

Ağustos ayı sonunda Jandarma tarafından düzenlenen operasyonda Bandırma sahilinde açıkta bekleyen NUR adlı kuru yük gemisini kaçak olarak parçalamaya çalışan 9 kişi jandarma tarafından gözaltına alınmıştı.

Kaçak olarak sökülmeye çalışılan NUR adlı kosterin Kartal'dan kaçırılarak Bandırma ilçesine bağlı Sahil Yeni Köyü açıklarına getirildiği burada söküldükten sonra hurda olarak satılacağı öğrenilmişti.

DenizHaber muhabiri geminin çevresinde hala bekleyenler olduğunu ve bu yüzden fotoğrafları güçlükle çekebildiğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TURAN YALVAC
TURAN YALVAC - 8 yıl Önce

HAYRETLE TAKIP EDIYORUZ BU GEMI VE ALDEBARAN GEMISI KACAK OLARAK PARCALANIYOR SEBEKE BANDIRMA JANDARMASI TARAFINDAN TUTUKLANIYOR MAHKEME SERBEST BIRAKIYOR VE KACAK KESIM YINE DEVAM EDIYOR SEBEKE NIN DAHA NE KADAR KACAKCILIK YAPACAGI VE BUNA GOZ YUMULACAGI BELLI DEGIL KANUNLAR NAMUSLU INSANLAR ICINMI ACABA NERDE BU GÜMRÜK KACAKCILIK SUBESI YOKSA BU BIRIM IPTALMI OLDU DA KIMSENIN HABERI YOK LIMAN BASKANLARI UYUDU BARI GUMRUK UYANSA YOKSA GEMI KALMAYACAK PIYASADA ......

deniz
deniz - 8 yıl Önce

SEN SOYLEDİN YOK YOK, SEN SÖYLEDİN YOOOK YOOOK

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176