İşte bu da fuhuş kayığı!...

Fuhuş otobüsü, fuhuş minibüsü derken şimdi de polisin karşısına fuhuş kayığı çıktı. Kayıkta bulunan erkek şahıs ise `Zamparalık yapıyordum. Alan memnun veren memnun` dedi.

İşte bu da fuhuş kayığı!...

Kayıkta fuhuş ihbarı

Fuhuş otobüsü, fuhuş minibüsü derken şimdi de polisin karşısına fuhuş kayığı çıktı. Beşiktaş`ta sahilde bir kayığın sürüklendiği ve bir kadının mahsur kaldığı şeklinde polise yapılan ihbarın ardından `zamparalık` çıktı
 
Polisin kıyıdan yaptığı uyarılara rağmen kıyıya yanaşmayan kayık, deniz polisi tarafından alındı. Kayıkta bulunan erkek şahıs ise `Zamparalık yapıyordum. Alan memnun veren memnun` dedi. Kadın ise polise zor anlar yaşattı.

Küçükbebek sahilinde gece saat 03.00 sıralarında bir kayığın sürüklendiği ihbarını alan polis alarma geçti. Bir şahsın kayıktan indikten sonra kayığın sürüklenmeye başladığı ve bir kadının denizin ortasında mahsur kaldığı yönünde ihbar alan polis, şahıslar deniz kıyısına çıkarılanca şok oldu.

Kayıkta bulunan biri kadın iki kişi, polisin uyarılarına rağmen bir türlü deniz kenarına gelmedi. Bunun üzerine polis, deniz polisinden yardım istedi. Kıyıdan bir hayli uzaklaşan ve bir yatın arkasına gizlenen şahıslar, olay yerine gelen deniz polisi eşliğinde kıyıya getirildi. Kayıkta bulunan erkek şahıs polise yardımcı olmaya çalışırken, kameraları gören kadın ise kıyıya çıkmamak için uzun süre direndi.

Polisin uyarılarına rağmen kıyıya çıkmayan kadın şahıs, kameralar uzaklaştıktan sonra kıyıya çıktı. Tekrar kameraları gören kadın şahıs ekiplere zor anlar yaşattı. Polise direnen kadın uzun uğraşın ardından ekip otosuna bindirildi.

Kameralar karşısında oldukça rahat olduğu görülen erkek şahıs ise basın mensuplarının sorularına `Ben yıllardır denizlerdeyim. Mahsur kalmadık. Zamparalık yapıyordum. Alan memnun veren memnun` şeklinde yanıt verdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber7

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190