İstanbul-Bodrum seferleri başlıyor

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, 18 Mayıs'tan itibaren Deniz Samsun gemisiyle İstanbul Bodrum seferlerine başlayacaklarını açıkladı.

İstanbul-Bodrum seferleri başlıyor

İstanbul-Bodrum seferleri başlıyor 

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, 18 Mayıs'tan itibaren Deniz Samsun gemisiyle İstanbul Bodrum seferlerine başlayacaklarını açıkladı.
600 kişilik geminin Ağustos ayı sonuna kadar rezervasyonunun dolu olduğunu belirten Ulusoy, beklemedikleri bir ilgiyle karşılaştıklarını söyledi.
Muğla'ya, tarihi Masa Dağı'nın aydınlatmasının protokol töreni için gelen TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Vali Temel Koçaklar'ı ziyaret etti. Ziyarette 18 Mayıs'ta İstanbul'dan yola çıkacak olan 'Deniz Samsun' adlı yolcu gemisiyle ilgili açıklama yapan TÜRSAB Başkanı Ulusoy, "Deniz Samsun gemisi Cuma günü Sarayburnu'ndan saat 14.00'de ilk yolculuğuna başlayacak ve Bodrum'a hareket edecek. Cumartesi günü saat 12.00 gibi Bodrum'a ulaşacak. Bir gün Bodrum'da kaldıktan sonra Pazar günü saat 10.00'da tekrarİstanbul'a hareket edecek. 3 günlük yolculuk periyotlar halinde Eylül ayının 10'unda sona erecek. Eğer Eylül ayından sonra da talep gelirse biz İstanbul-Bodrum seferlerini devam ettiririz. Bizim esas hedefimiz, İstanbul, İzmir, Kuşadası, Bodrum, Fethiye ve Alanya seferlerini kapsayan bir tur düzenlemek. Bunu da önümüzdeki yıllarda gerçekleştireceğiz" dedi.


İstanbul-Bodrum seferi yapacak olan 600 kişilik Deniz Samsun gemisi ile 9 ayrı kamara tipinde yolculuk yapılabilecek. Tek kişilik ve 4 kişilik fiyatlar 199 YTL'den başlıyor. Panaromik süit bir kamarada 2 kişilik yolculuk 899 YTL'den satılıyor. 20 Haziran tarihine kadar ise promosyon ile en düşük tek kişilik ücretin 179 YTL, panaromik süit 2 kişilik ücretin ise 789 YTL olarak belirlendiğini açıkladı.

Alıntı: Mynet
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feza Tosun
Feza Tosun - 12 yıl Önce

Cok guzel bir haber rahat rahta Bodrum a gidebilecegiz sonunda.

Bu Feribotun reservasyon ve biletleme islemleri nereden yapiliyor?

kenan dalgıc
kenan dalgıc - 12 yıl Önce

çok güzel bir ulaşım imkanı lakin biletleri nereden

temin edecegiz bir telefon nosu olsa

veya internet üzerinden ido a.ş. gibi olsa

bence büyük kolaylık olurdu 20 dakika nette bir bu konu ile alakalı telefon aradım ama bulamadım

- 11 yıl Önce

denizline.com.tr den yapabilirsiniz

erol ozalp
erol ozalp - 9 yıl Önce

Google da ya ben bilmiyorum yada site swdece ses var goruntu yok hesabı bana hitap etmiyor.Ben istanbul-bodrum feribot saatleri ve fiatlandırması hakkında bilgi istiyorum.Sevgiyle kalın

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190