İşleri Yolunda Gitmeyince Canına Kıydı

35 yaşındaki gemi mühendisi Şafak Şimşek, sabah saatlerinde Etiyopyalı eşi tarafından evinin bahçesindeki ağaçta asılı bulundu.

İşleri Yolunda Gitmeyince Canına Kıydı

Gemi mühendisi kendini astı

Marmaris'in Selimiye köyünde yaşayan 35 yaşındaki gemi mühendisi Şafak Şimşek, sabah saatlerinde Etiyopyalı eşi tarafından evinin bahçesindeki ağaçta asılı bulundu.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir gemi mühendisi sabaha karşı kendini iple asarak hayatına son verdi. Alınan bilgiye göre; Son zamanlarda sıkıntılar yaşayan ve bankadan çektiği kredi ile gemi tasarımı üzerine işyeri açan Şimşek'in işleri yolunda gitmedi. Sorunları aşamayan Şimşek, bunalıma girdi. Şimşek'in 4 aylık hamile Etiyopyalı karısı, eşinin gece yatakta göremeyince dışarı çıktı ve Şimşek'i evin bahçesindeki ağaçta asılı buldu. Eşinin yardım istemesiyle ailesi ve köylüler 112 ile jandarmaya haber verdi.

Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Şimşek'in hayatını kaybettiği tespit edildi. Savcının ve Jandarmanın olay yeri incelemesinin ardından Şimşek'in cesedi otopsi için Muğla Yerkesik Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki YAŞAR
Zeki YAŞAR - 5 yıl Önce

Para uğruna nice canlar yok oluyor. bu kredi alışkanlığına bu milleti inandıran ekonomiciler, bankacılar, merkez bankaları, dünya bankaları... Hepsinin payı var bu işte. İnsanı çıkmaza sokan düzen yok olmalıdır. Hem sermayemiz yok hem kredi çekmeye zorlarlar insanları. Bu dünya böyle gidecekse batsın, yok olsun... Daha nice insanlar var aynı sorunla uğraşan. Para ilah olmuş işte böyle insanlar da kurbanları. Daha ne kadar can gidecek bu gerçekte var olmayan para için.Düşünün.

murat birecik
murat birecik - 5 yıl Önce

değerli kardeşim için, allah rahmet eylesin... diyorum.ve böyle bir ''finansal&# 39;' durumdan, haberi olmayan stk'ların da,

hemen kapatılmasını, diliyorum!..


işbu sektörden ekmek yiyen bizlerin, geride kalanlara sahip çıkması gerekecek...


sayın editör; denizhaber.com, nasıl bir ''tülomsaş&# 39;' platformu oluşturdu ve başarıya ulaşıldı, şimdi de aynısını yapman, vicdani borcumuzdur!!!saygılarımla

murat birecik

banner112

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190