İşadamlarına örnek model:ALİDAŞ

Beş yıldır Alanya Limanı'nı işleten Alanya Limanı Denizcilik İşletmesi Anonim Şirketi, (ALİDAŞ) Antalya Limanını işletmeye talip olan Antalyalı işadamlarına örnek oldu.

İşadamlarına örnek model:ALİDAŞ

Beş yıldır Alanya Limanı'nı işleten ALİDAŞ, Antalya Limanını işletmeye talip olan Antalyalı işadamlarına örnek oldu. ALİDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Taç, işadamlarına tecrübelerini anlattı. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yan ısıra Alanya Limanı Denizcilik İşletmesi Anonim Şirketi (ALİDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdüren Kerim Taç, önceki gün ATSO’nun konuğu oldu.


ALİDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Taç, toplantıda liman ihalesinin alınması ve işletilmesi konusunda bilgilerini aktardı. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın yıllar önce ALTSO'nun yaptığını yapmaya çalıştığını hatırlatan Taç, "Biz konuyla ilgili deneyimlerimizi arkadaşlarımıza aktardık. Onlar da memnun oldu" dedi. Alanya Limanı'nın işletmesini 2000 yılında 30 yıllığına devletten kiralandığını ve 5 yıldır işletmesini yaptıklarını ifade eden Taç, "Alanya'nın Antalya'ya model olması beni mutlu etti" dedi.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190