İnce Denizcilik Filosunu Üçe Katlıyor

İnce denizcilik önümüzdeki altı ay içerisinde, toplam 400 milyon dolarlık bir programın parçası olan 7 yeni gemiyi teslim almaya hazırlanıyor.

İnce Denizcilik Filosunu Üçe Katlıyor

İNCE, FİLOSUNU ÜÇE KATLIYOR

İnce denizcilik önümüzdeki altı ay içerisinde, toplam 400 milyon dolarlık bir programın parçası olan 7 yeni gemiyi teslim almaya hazırlanıyor. 

TradeWinds’in haberine göre İnce, geçtiğimiz hafta 2008 yapımı 28.300 dwt’lik “İnce Marmaray” gemisini yaklaşık 25.5 milyon dolara satarak, eylül ayında teslim alacağı bir panamax, bir handysize ve 5 supramax kuru yük gemisinin yolunu açmış oldu.

Haberde ayrıca, Panamax ve üç supramaxın kira sözleşmelerinin şimdiden yapıldığı belirtiliyor. Eroğlu, panamaxın günlük 26 bin dolara kiralandığını doğrularken, kiralanan diğer üç geminin ayrıntılarını açıklamadı.

İnce ayrıca, 2011 yılında STX Dalian’dan 98.000 dwt’lik 2 mini-capesize ve Shin Kasado’dan 61.500 dwt’lik bir kuru yük gemisi teslim almayı bekliyor. İnce Denizcilik’in yeni gemi programının finansmanını Alman bankaları aracılığı ile sağladığı söyleniyor.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN YILDIRIM
DURSUN YILDIRIM - 9 yıl Önce

SENE 1992 NİSAN. MERSİNDE TEK BÜYÜK TONAJLI OLAN MEHMET EMİN GEMİSİNE 2.KPT. OLARAK KATILDIM. BİR SENE SONRA KOREDEN İNCE B Yİ ALDIK. KIÇTA BAYRAĞIMIZI ELİMLE ÇEKTİM. KEYİF ALARAK SEVEREK ÇALIŞTIK. SONRA HAK ETMEDİĞİM BİR HALDEN DOLAYI AYRILDIM. BİRAZ KIRILDIM AMA, BEDRİ BEY GİBİ ŞAHSİYETLER SAYESİNDE BİZ DENİZ EMEKÇİLERİNE ÇALIŞMA, HAYATIMIZI KAZANMA YOLLARI DOĞUYOR. OĞLUMDA BABA MESLEĞİ ADAYI. ALLAH DAHA ÇOK VERSİN, SELAMETLER VERSİN.BÖYLE HABERLERLE GURURLANIYORUZ. DURSUN YILDIRIM (GV 86)

denız emekcılerı
denız emekcılerı - 9 yıl Önce

slm oncelıkle ınce grubu adına sayın degerlı buyuk ınsan Bedrı INCEYE tesekkurler.bu krız ortamında boyle gemıler alıp mıllı servete kazandırdıgı ıcın bınlerce kez allah razı olsun.yıllar once bende uzunca bır sure bu fırmada calısmıstım.yonetım kadrosu olarak gerek personel olarak turkıyede saygın bır fırmadır.gemıden kontradın bıtıpde sırkete gıttıgınızde sızlerı personel muduru karsılar ve sızlere nasıl yardımcı olacaklarını sasırırlar.tabı buda sırkette kurulu bır sıstem olan abı kardes ılıskısınden kaynaklanıyor.en basda sayın BEDRI bey sayın SAMI bey olmak uzere degerlı buyugumuz abımız huseyın abı yıne degerlı buyugumuz Yasar CANCA beyefendı bu sırketın olmazsa olmazlarındandır.allah gemılerınızın selametlerle yuzmesını saglasın.hepınıze selamlar INCE GRUBU yonetım ve calısanlarına

MEHMET T. TUFANOĞLU
MEHMET T. TUFANOĞLU - 9 yıl Önce

İNCE DENİZCLİĞİN KURUCULARI,BUNLARA HİZMET VEREN TÜM PERSONELİ KUTLAR.

SAĞLIKLI MUTLU BEREKETLİ YARINLAR DİLERİM.

SAĞLICAKLA KALINIZ.

www.tufanoglushipping.com

Hamdi Temiz
Hamdi Temiz - 9 yıl Önce

Biz deniz emekçileri ve ülkemiz adına iyi bir haber.Bu sayede nice aileye ekmek gelecek ve ülkemizin ekonomisi kalkınacak.

Hayırlı olsun.

Kaptan Mustafa CAN
Kaptan Mustafa CAN - 9 yıl Önce

Sayın Bedri Bey,İlk 2. kaptanlığımı ve ilk kaptanlığımı yaptığım firma olarak benim için anlamınız çok daha farklı.Umarım filonuz dünyanın en büyük filosu olur.Başka insanlar belki inanmaz ama personelin dua sı bedduası da tutarmış. Aldığınız hayır duaları umarım sizi hep yukarda tutar.Kaptan Mustafa CAN

 KPT.NADİR ÖZSOY
KPT.NADİR ÖZSOY - 9 yıl Önce

BURADA YAZAN KAPTAN MUSTAFA CAN IN YAZDIKLARINA HARFİYEN KATILIYORUM.1984 DE İLK GEMİM İNCE GEMİSİYDİ STAJER OLARAK GİRDİM.2002 YILINDA DENİZİ İNCE B GEMİSİNİN KAPTANI OLARAK BIRAKTIM.BU DÖNEM İÇERSİNDE Bİ Ç.OK FİRMADA GÖREV YAPTIM AMA İNCE DENİZCİLİK HER ANLAMDA BENİM İÇİN FARKLIDIR.ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN.

cüneyt duru
cüneyt duru - 9 yıl Önce

kazasız belasız seyirler dilerim

Eşref G.V Reisi
Eşref G.V Reisi - 9 yıl Önce

Son Çalıştığım gemide Arkadaşlar hep firmanızdan bahsetti bende ince denizcilik ailesinde katılıp çalışmak isterim biz deniz çalışanları sizler var oldukça bizlerde varız biz denizciyiz enson çlıştığım gemi deniz korsanları saldırısına uğradı 17 saat kapalı yerde kalıp sonra 4,5 saat'de yangını sondurup yolumuza devam ettik ve yukumuzu teslim ettik biz denizciyiz Denizciler Sizlere Kazasız Belasız Seyirler Allah Selamet Versin G.V Reisi Eşref

www.denizcilerimiz.com


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176