İnandılar Denizcilik Babasını Kaybetti

Rize İyidere eşrafından İnandılar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı, Türk Denizciliğinin duayenlerinden Sayın Mustafa İnandı vefat etti.

İnandılar Denizcilik Babasını Kaybetti

Rize İyidere eşrafından İnandılar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı, Türk Denizciliğinin duayenlerinden Sayın Mustafa İnandı vefat etti.

Merhumun cenazesi 11.11.2008 Salı günü ikindi namazına müteakip Fatih Camisinden kaldırılacaktır.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, İnandılar Denizcilik'e ve tüm denizcilik camiamıza başsağlığı dileriz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yunus torpil
yunus torpil - 6 yıl Önce

Selam, Ben Rize Güneysu'danım. Öğrencilik yıllarımda Mustafa abi ile tanıştım. Öğrenciler olarak deniz gezilerinde motor tutmada bize yardımcı olurdu. Mustafa amcanın dostu rahmetlı Kemal Şadoğlu!nun yurdunda kalırdım.Şimdi de Balkanlardan Türkiy'eye okumaya gelen öğrencilerle ilgileniyorum. Derneğimiz BESADER (BALKAN MÜSLÜMANLARIYLA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ) Yine bir tekneye ihtiyacımız oldu. Mustafa amcayı bulayım dedim.İnternete girdim. ve öğrendim. Allah rahmet etsin, Mekanı cennet olsun. Ailesiyle tanışamamıştım. Allah her birine sağlık sihhat afiyetler ihsan eylesin. Allah yar ve yardımcıları olsun. İnşaellah bu yazım okunmuştur. Rahmetli Kemal amcanın vefatını ilginç bir raslantı öğrendim ve katıldım. Bir gün bir ziyaret edeyim dedim. Gittim dükkana kapalı ve cenaze ilanı var. Ancak yetişebildim.

HAYRULLAH ÇAKIR  YALÇINKAYA
HAYRULLAH ÇAKIR YALÇINKAYA - 11 yıl Önce

Değerli büyüğümüz Sayın Mustafa İnandı Beyefendinin vefatından dolayı üzüntü içerisindeyiz.Merhuma Allah’tan rahmet diler,İnandı Denizciliğe ve ailesine başsağlığı dileriz.

ÇAKIRLAR DENİzcilik

çakır hayrullah yalçınkaya çakırlar tersanesi
çakır hayrullah yalçınkaya çakırlar tersanesi - 11 yıl Önce

inandılar ailesine başsağlığı dilerim.

EROL SUCUOĞLU
EROL SUCUOĞLU - 10 yıl Önce

Eski çalışanlarınızdan rahmetli çarkçı başınız sayın NURİ SUCUOĞLU'nun oğlu Erol Sucuoğlu en içten ve samimi taziyelerini bildirir, merhuma Allah'tan rahmet,ailesine sabırlar diler...

İLKAY NAS
İLKAY NAS - 9 yıl Önce

BEN ESKİ ÇALIŞANINIZIM ŞU AN MALATYA DA GARDİYAN OLARAK ÇALIŞIYORUM MUSTAFA AMCANIN ÖLÜMÜNE ÇOK ÜZÜLDÜM. BAŞINIZ SAĞ OLSUN

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176