İlkokul Öğrencileri Denizle Buluştu

Denizci Öğrenciler Derneği ve Kechi Sailing ortaklığında gerçekleştirilen proje ile deniz görmeyen ilkokul öğrencileri deniz ile buluştu.

İlkokul Öğrencileri Denizle Buluştu
HABERİN GALERİSİ
OGRENCILER DENIZ GORDU

OGRENCILER DENIZ GORDU

Denizci Öğrenciler Derneği ve Kechi Sailing ortaklığında gerçekleştirilen proje ile deniz görmeyen ilkokul öğrencileri deniz ile buluştu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Denizci Öğrenciler Derneği ile Kechi Sailing’in ortaklaşa olarak düzenlediği “23 Nisan’da Geleceğe Yelken Açıyoruz” etkinliğinde İstanbul’da eğitim görüp deniz görmeyen ilkokul öğrencileri denizin ve yelkenin tadını çıkardılar.

Kalamış Marina’dan mavi sulara yelken açan ilkokul öğrencileri hayatlarında unutmayacakları bir zaman geçirerek mutlu bir şekilde tekrar okullarına dönmek üzere yaklaşık 2 saatlik bir yelkenli seyrinin ardından karaya döndüler.

Projeye çocukların giydiği t-shirtlerin yapımını sağlayan Bravo Tekstil ile kumanyalarını sağlayan Admiral Kumanyacılık’ta bu sosyal sorumluluk projesine katkıda bulundu.

Denizci Öğrenciler Derneği ile Kechi Sailing arasında ilerleyen günlerde de farklı sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir (YDO 83)
Bekir (YDO 83) - 6 yıl Önce

Tek kelime ile helal olsun. Bu cocuklar senelerdir cok guzel faaliyetlere imza atiyorlar. Keske bizde biraz bu cocuklardan ders alabilsek.

T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan
T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

Böyle bir yelken açmakla DODER kendilerinden beklenilen çalışmalardan kurtulamaz. Gördükleri sivil denizcilik eğitiminin eksiklerini,örneğin eğitim araç ve gereçleri ve öğretim elemanları, okul gemileri eksikliklerini sağlamak için çalışmalar yapması gerekirken, meslekleri ile çok az ilgisi olan bir keç yelkenli ile ilk okul öğrencilerini gezdirmeleri ana davaları unutturamaz.Beyaz soyadı olan bir başkanları vardı, kurucu başkandı, çalışkan bir arkadaştı, çok şeyler yapacağına inanmıştım,şimdi, gemilerde çalışıyor herhalde. Evet arkadaşlar ana davalar içşn çalışmalar yapıyorsanız lütfen bana cevap veriniz. Allah selamet versin.
www.refikak dogan.com

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176