İkinci El Tekneler Kapışıldı

Boat Shop'ta görücüye çıkan ikinci el tekneler büyük ilgi gördü. Üç saatte 17 tekne satıldı. Mustafa Koç'un Benetti 85'i ise alıcısını bekliyor.

İkinci El Tekneler Kapışıldı

Bu yıl ikincisi düzenlenen Boat Shop Tekne, Tekne Ekipman ve Aksesuvarları Fuarı, Marintürk İstanbul City Port'da dün başladı. İş, sanat dünyasından ve yurt dışından bir çok ünlü ismin de teknelerinin görücüye çıktığı fuar, 6 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek. Fuarın ilk gününde daha uygun fiyatlarla tekne sahibi olmak isteyenlerin ilgisi büyük oldu ve üç saat içerisinde 17 tekne yeni sahibini buldu. Ali Koç'un satışa çıkardığı "Yosma" isimli, Fenerbahçe'li Volkan Demirel'in "Number One" isimli teknesi, Saruhan Tan'ın yarış teknesi ve Mustafa Koç'un da uzunca bir süre kullandığı 1975 yılı yapımı Bennetti 85, İlker Tahincioğlu'da ait 4 milyon euroluk mega yat ve Selçuk Yaşar'a ait olan, 8 milyon euro fiyatıyla fuarın en pahalı teknesi "Limitless" isimli mega yatlar fuarın en fazla ilgi gören tekneleri arasında yer aldı.

170 Tekne Katıldı

Fuarda, 100'ün üzerinde firma, 200'e yakın marka ile denizde ve karada sergilenmek üzere 170 adet tekneye yer veriliyor. Ziyaretçilerine aynı zamanda beğendikleri teknelerle test sürüşüne çıkma imkânı sunan Boat Shop'ta sergilenen ürünler arasında sadece ikinci el tekne değil, stoktan hemen teslim 2012 model tekneler, tekne aksesuvarları ve ekipmanları, su sporu malzemeleri de yer alıyor. Sergilenen tekne boylarının şişme bottan, 50 metreye kadar geniş bir yelpazeden oluşması ziyaretçi profilini de zenginleştiriyor.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176