İDO'nun yaz seferleri başlıyor

Tüm yaz boyunca İDO, her gün düzenli olarak Çınarcık-Esenköy, Armutlu-Mudanya, Kumla-Gemlik (hafta sonu) seferleri ile Marmara'yı birbirine bağlayacak

İDO'nun yaz seferleri başlıyor

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) A.Ş, yarından itibaren yaz tarifesi uygulamasına geçecek.

İDO, okulların kapanmasıyla birlikte bu yıl bünyesine aldığı şehirhatları vapurlarında da eş zamanlı olarak yaz tarifesi uygulaması başlattı.

Yaz tatili nedeniyle feribot seferleri artırılarak, günlük sefer sayısı 128'e çıkarıldı. Sezonda, Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi 4, hafta sonu 6 sefer yapılırken, Yenikapı-Yalova 8, Pendik-Yalova 13, Eskihisar-Topçular 73 ve Harem-Sirkeci hatları 30 sefere çıkarıldı.

Tüm yaz boyunca her gün düzenli olarak Çınarcık-Esenköy, Armutlu-Mudanya, Kumla-Gemlik (hafta sonu) seferleri ile Marmara'yı birbirine bağlayacak olan İDO, ayrıca iç turizm beldelerinden Avşa ve Marmara Adası'na da her gün deniz otobüsü ve Mavi Marmara yolcu gemisi ile seferlerini sıklaştıracak.


Bu arada İDO'nun, 1 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında gerek  www.ido.com.tr  web adresinden, gerekse "444 4 436" numaralı çağrı merkezinden alınan biletlerde yüzde 10 indirim uygulaması yaptığı kaydedildi.

Vatandaşların gişe kuyruklarında beklememelerini amaçlayan çalışmayla daha hızlı ve ucuza bilet alınabilecek. Ayrıca yolcular, 24 saat çağrı merkezinden bilet rezervasyon ve satış için bilgi edinebilecek.

DenizHaber.Com


YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190