Haydi Türkiye, Festivale!

Sosyal Etkinlikler Kulübü, Kariyer Kulübü, Kürek Kulübü ve Yelken Kulübü tarafından organize edilen İTÜ Denizcilik Festivali bu cuma başlıyor.

Haydi Türkiye, Festivale!

Dolu dolu geçecek olan İTÜ Denizcilk Fakültesi Festivali için geri sayım başladı. Festival 27,28,29 Nisan 2012 Tarihinde İTÜ Tuzla Kampüsü'nde gerçekleşecek.

Yurt dışındaki Denizcilik üniversitelerinden yaklaşık elli, yurt içinden de yüze yakın misafir öğrencinin katılımıyla farklı ülke ve farklı denizcilik üniversite öğrencilerini bir araya getirecek Denizcilik Festivali katılmak isteyen herkese açık olacak.

Festivalin ilk günü Denizcilik Lisans Öğrencileri Derneğinin düzenlediği "Denizcilik eğitimi ve mesleki alternatifler" sempozyumu yapılacak ve Festival alanında kurulacak olan standlarda meslek tanıtımı gerçekleştirilecek. Festival günü misafir öğrenciler için İstanbul gezisi de düzenlenecek.

Yüksek Sadakat ve Bulutsuzluk Özlemi gruplarının yanı sıra bir çok alt grup  festival alanında sahne alırken, diğer taraftan da alanda kurulacak olan festival oyunlarıyla eğlenceye doyulacak. Katılımcılar yelken ve kürek yarışlarının ardından, Akdeniz Gemisi ve Seyir kulesini gezme şansı bulacaklar. Ayrıca merak edenlere gemici bağları da öğretilecek. Ve isteyenler Denizcilk Festivali T-shirtlerinden alma fırsatı da bulacaklar.

Ücretsiz Tekerlekli Sandalye İçin Değerlendirme

Denizcilik Festivali'nde Yağmur Çocuklar Özel Eğitim merkezi tarafından uzman ekiplerle Ücretsiz Tekerlekli Sandalye dağıtımı için ölçme ve değerlendirme yapılacak.

Festival programı için: www.itudenizcilikfestivali.com

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk Levent POLAT
Faruk Levent POLAT - 7 yıl Önce

Denizcilik Festivali sadece eğlence amaçlı olmayıp ülkemizdeki denizciliği duyurmak ve yaymak adına çok önemli bir göreve sahiptir. Sizler katılırsanız, davet ederseniz, teşvik ederseniz bu festival denizciliğe çok büyük hizmet etmiş olacaktır. Denizcilik için el ele olalım.Haydi Türkiye Denizciliğe!..Faruk Levent POLAT

İTÜ DF Kariyer Kulübü Başkanı

D. Festivali Organizasyon Koordinatörü, Reklam ve Ar-Ge Sorumlusu

SAİT AKTAŞ
SAİT AKTAŞ - 7 yıl Önce

İşte benim kardeşlerime yakışan da budur.

Başarılarınızın devamını bekliyorum.

Bu arada Levent Kardeşim kulüp sitesine mesaj bıraktım. Bağlantıya geç hemen.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176