Gurur Madalyasında Büyük Yarış

Mayıs Ayı gurur madalyası için yapılan oylamada büyük çekişme yaşanıyor. İdil-1 Gemisi ile Ostra gemisi arasında oylamada Ostra gemisi önde.

Gurur Madalyasında Büyük Yarış

Gurur Madalyasında Büyük Yarış

Mayıs Ayı gurur madalyası için yapılan oylamada büyük çekişme yaşanıyor. İdil-1 Gemisi ile Ostra gemisi arasında oylamada Ostra gemisi önde.

Deniziclik sektöründe pozitif enerjiyi yaymak ve olumluya özendirmek adına Türk Denizciliği'nin "tek" gerçek haber sitesi DenizHaber.Com tarafından başlatılan "Gurur Madalyası" inisiyatifinde Mayıs Ayı oylaması büyük yarışa sahne oluyor.

29 Haziran tarihi itibariyle 11604 oy ile rekor katılımın olduğu oylamada Ostra gemisi 4520 oy ile önde giderken; en yakın takipçisi olan İdil-1 gemisi son günlerde yaptığı sıçramayla 4008 oya yükselerek Ostra'nın en yakın takipçisi oldu.

Oy kullanma yarın gece 2400 de sona erecek. Bu saatten sonra verilecek olan oyları sistem saymayacak.

Ödüller Ocak 2008'de verilecek

DenizHaber taarfından başlatılan "Gurur Madalyası" girişiminde her ay Liman Devleti Kontrollerinden deficiency (eksiklik) bulunmadan çıkan Türk Bayraklı gemilerden bir tanesi okuyucuların oylarıyla seçilecek.

12 ayın birincilerine "Gurur Madalyaları" Ocak 2008 tarihinde Ulaştırma Bakanlığı, Denizcilik Müsteşarlığı ve Deniz Ticaret Odası'nın davet edileceği büyük bir ödül töreni ile verilecek.

Bu girişimin sektör içerisinde bir ivme yaratarak "başarılı olanı ödüllendirme ve başarılı olmaya özendirme" yönünde pozitif enerjiyi yayması bekleniyor.

DenizHaber.Com rekorlara devam ediyor

Bu arada DenizHaber.Com haber sitesi izleyici rekorları kırmaya Haziran ayında da devam etti.

Haziran ayında DenizHaber.Com izlenme oranlarında tüm zamanların en yüksek ortalamasına ulaşıldı. 28 Haziran Perşembe günü 2750 farklı ziyaretçi ile tüm zamanların rekoru kırılırken, aylık ortalamada da yine önceki aya oranla %15 lik bir artış gözlemlendi.

Türk denizciliğinin tarafsız, objektif "tek" haber sitesi DenizHaber.Com sizlerin desteğiyle çalışmalarına devam edecek.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat kalyon
Murat kalyon - 12 yıl Önce

biri 1997 digeri 2005 yapimi. burada madalya eskinin hakkı degılmıdır? 1977 yapımı gemıdekı emekle 2005 yapımı gemıdekı emek bırmıdır?

inanın 2 gemınınde şirketıyle uzaktan yakından alakam yoktur.ancak sizde takdir edersinizki o yastaki gemiyi psc den "sıfır"remarkla gecirmek cok zor istir. 2000 yapımı ve ustune psc bazen cıkmıyo bıle,cıksada ustunkoru dolasır ımzalar cıkar.saygılarımla.

sefa özden
sefa özden - 12 yıl Önce

oylamada yalnızca ip kontrolu yapılmış mac numarası kontrolu yapılmamıştır bu yuzden aynı bilgisayardan baglantı yenilenip ip degiştirilerek binlerce oy kullanılmıstır kullanılan oyların denizhaber sitesi ziyaretcilerinden geldiğini sananlar yanılıroylama adil olmuş olsa idi güzel bi uygulama olacaktı fakat bu onur madalyası hakedene degil uyanık davranana gidecek üzücü bi durumbanner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176