Göcek Boat Expo ‘ya sayılı günler

Göcek Boat Expo, 16 – 20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. Fuarın açık alanla birlikte denizde de gerçekleştiriliyor olması ilgiyi daha da arttırıyor.

Göcek Boat Expo ‘ya sayılı günler

Göcek Boat Expo ‘ya sayılı günler

Göcek Boat Expo, 16 – 20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. Tunajans Fuarcılık tarafından Göcek Belediyesi ve Thames Yachting katkılarıyla gerçekleştirilecek fuara tekne malzemeleri, aksesuarları, ekipmanları ve hizmet sağlayan firmalardan yoğun talepler var.  Fuarın Göcek gibi Akdeniz yatçılığında Avrupa’da marka haline gelmeye başlayan bir yerde düzenleniyor olması ve açık alanla birlikte denizde de gerçekleştiriliyor olması ilgiyi daha da arttırıyor.

Bu sene ilk kez gerçekleştirilecek
 

Katılımcıları için hedef kitleleri ile birebir temas kuracağı önemli bir iletişim ortamı oluşturmayı hedefleyen Göcek Boat Expo; derneklerle ve ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla bir arada hareket edilerek sürdürülen tanıtım çalışmaları sayesinde 10 bine yakın yat tutkununu ağırlamayı bekliyor.

Fuar; T.C Ulaştırma Bakanlığı, T.C Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı, Muğla Valiliği, Muğla Belediyesi, Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, Deniz Temiz Derneği Turmepa, İstanbul Yat Kaptanları Derneği, İzmir Tekne İmalatçıları Derneği destekleriyle gerçekleştiriliyor. 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176