GMO Antalya'ya Bakan Ziyareti

Bakan Yıldırım ve yanındaki heyet, Antalya'da Gemi Mühendisleri Odası Genel Başkanı Sacit DEMİR, GMO Antalya Şube Yönetim Kurulu üyeleri tarafından misafir edildi.

GMO Antalya'ya Bakan Ziyareti

GMO Antalya'ya Bakan Ziyareti

28.03.2007 günü Antalya’ya gelen  Ulaştırma Bakanı Sayın Binali YILDIRIM, önce, Antalya Serbest Bölgesi içinde bulunan bir tersaneyi ziyaret etmiş ve omurgası kızağa yeni konulan bir teknenin ilk kaynağını yaptı.

Daha sonra Gemi Mühendisleri Odası Antalya Şubesini ziyaret eden Bakan Yıldırım ve yanındaki heyet, kalabalık bir gazeteci gurubuyla birlikte,  başta Gemi Mühendisleri Odası Genel Başkanı  Sacit DEMİR, Yönetim Kurulu üyesi  Abdi KÜKNER ve GMO Antalya Şube Yönetim Kurulu üyeleri tarafından misafir edildi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte Binali YILDIRIM’la birlikte GMO Antalya Şubesini ziyaret eden diğer ilgililerden bazıları şunlar oldu:

Denizcilik Müsteşarı İsmet YILMAZ, Denizcilik Müsteşar Yardımcısı Hasan NAİBOĞLU, Antalya Valisi Alaaddin YÜKSEL, Antalya İl Emniyet Müdürü Feyzullah ARSLAN, Antalya Denizcilik Bölge Müdürü Caner ARSEVEN.

 Ulaştırma Bakanı ve yanındaki heyet, yaklaşık yarım saat GMO Antalya Şubesi’nde kaldıktan sonra, Antalya Deniz Ticaret Odası’nın düzenlediği bir toplantıya katılmak üzere Gemi Mühendisleri Odasından ayrıldı.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
İZZET  ÜNLÜ
İZZET ÜNLÜ - 12 yıl Önce

Sayın Bakanımızın;

Antalyaya ziyareti sırasında GMO nı ziyaret etmesi meslektaşlarına moral vermesi ve herkezin yüzünün gülmesi fotağraftan belli değil mi.Hayırlı ve ugurlu olması temennisiyle saygılar,sevgiler..

İzzet Ünlü-Martı Marina

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176