Genç Denizciler Diplomalarını Aldılar

Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksekokulu 2006-2007 Mezuniyet Töreni 14 Haziran 2007 saat 1400-1700 arasında gerçekleştirildi.

Genç Denizciler Diplomalarını Aldılar

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİMİ YÜKSEKOKULU 2006-2007 MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksekokulu 2006-2007 Mezuniyet Töreni 14 Haziran 2007 saat 1400-1700 arasında gerçekleştirildi.

Denizcilik İşletmeleri ve Yönetimi Yüksekokulu 1993 yılından bu yana Denizcilik İşletmeleri Yönetimi bölümünden 733 Güverte bölümünden 279 olmak üzere toplam 1012 öğrenci mezun verdi.

2002-2003 akademik yılı ile birlikte Aktif Eğitim sistemine geçen Denizcilik İşletmeleri ve Yönetimi Yüksekokulu aktif eğitim sistemindeki 4. yılını tamamlayarak bu yıl ikinci mezunlarını verdi ve Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümünden 50 Güverte Bölümünden 41 olmak üzere toplam 91 öğrenci mezun oldu. Güverte Bölümü’nden ilk üçe giren öğrenciler 1. Gürkan BEKİ, 2. Engin  BÜYÜKTEPE, 3. Melih CANKURT, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümünden ilk üçe giren öğrenciler ise 1. Fatma Ece EVREN,  2. İpek AKMAN, 3. Gül DİRİL oldu.

Törende Güverte Bölümü Birincisi Gürkan BEKİ, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölüm Birincisi Fatma Ece EVREN, Yüksekokul Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yrd Doç. Dr D.Ali DEVECİ, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Sayın A. Güldem CERİT, onur konuğu olarak Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Muhsin EMİRSOY, Izmir Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Erdoğan YILMAZ, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Emin ALICI ve Başbakanlık Denizcilik Müsteşarı Sayın Hasan NAİBOĞLU birer konuşma yaptılar.

Törene  Başbakanlık Denizcilik Müsteşarı Sayın Hasan NAİBOĞLU ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Emin ALICI başta olmak üzere, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Bölge Müdürü Selçuk SERT, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Liman Başkanı Levent KÖLETELİ Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Muhsin EMİRSOY, İzmir Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Erdoğan YILMAZ, İzmir Deniz Ticaret Odası Baş Danışmanı Erol ÇAĞLAR, İzmir Deniz Ticaret Odası Müdürü Halil HATİPOĞLU, Önceki Güney Deniz Saha Komutanı E. Koramiral Lütfü SANCAR, birçok Denizcilik Şirketi Temsilcileri ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Dekan, Enstitü ve Yüksekokul Müdürleri ile öğrenci aileleri katıldılar.

Törende Yüksekokuldan maddi ve manevi desteğini esirgemeyen kişi ve kuruluşlara, mezuniyet töreninin hazırlanmasında değerli katkıları olan sponsorlara teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından mezunlara belge ve armağanları verildi.

Mezuniyet Töreni tüm katılımcılarca coşku ile söylenen 10. Yıl Marşı ile sona erdi.


 

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
YDO Stajyer
YDO Stajyer - 12 yıl Önce

Arkadaşlara hayat boyu başarılar diliyorum.Pruvalarının hep neta olması dileği ile...

Ozgur Dogan GUNES
Ozgur Dogan GUNES - 12 yıl ÖnceTüm Diyyo mezunlarini en icten dileklerimle kutlar, ayrica lise yillarinda ayni sirayi paylastigim Engin Büyüktepe arkadasimi tekrar tebrik ederim. Pruvaniz neta, yildiziniz parlak olsun.

burak  köseoğlu
burak köseoğlu - 12 yıl Önce

Tüm mezun kardeşlerime başarılar dilerim.Allah Selamet Versin.............

salih çok
salih çok - 12 yıl Önce

Tüm 9 eylül 2007 güverte ve deniz işletmeciliği mezunu arkadaşlarıma/kardeşlerime tüm mesleki hayatları boyunca başarılar/selametler dilerim.Mezun olan/olacak 2007 İTÜ DEN. FAK. ve KTÜ DEN. FAK. mezunlarına da başarılar/selametler dilerim.salih çok

2001 ortakoy ADML güv.

2006 9-eylül güv.

duygu dikmen
duygu dikmen - 12 yıl Önce

bu sene ist ünv deniz ulaş.işl.müh den mezun oluyorum.Dokuz eylül,ktü ve itü den mezun olan ögrenciler tebrikediliyor.Bizleride denizci olarak görüp tebrikederseniz çok mutlu olucam..Tüm mezun olan arkadaşlerın yolları açık olsun..

ktu stajer
ktu stajer - 12 yıl Önce

tüm mezun olan abilerimize ve ablalarımıza meslek hayatlarında başarılar allah selamet versin ktu duim....

İtü denizcilik fak.  Stajer
İtü denizcilik fak. Stajer - 12 yıl Önce

Mezun olan tüm abi ve ablalarımızın mezuniyetini kutlar,yaşamları boyunca başarılar dilerim pruvaları neta dümen suları gürül gürül olsun

Sedat Pekdemir
Sedat Pekdemir - 12 yıl Önce

İÜ DUİMden mezun olan tüm arkadaşları tebrik ederim..Hayat boyu başarılar dilerim.deü güverte 2007


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176