DÖDER Geleceğe Yelken Açıyor

Denizci Öğrenciler Derneği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ‘Geleceğe Yelken Açıyoruz’ projesiyle ilköğretim öğrencilerini denizle buluşturuyor

DÖDER Geleceğe Yelken Açıyor

DÖDER ‘GELECEĞE YELKEN AÇIYOR’

Denizci Öğrenciler Derneği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ‘Geleceğe Yelken Açıyoruz’ sosyal sorumluk projesiyle ilköğretim öğrencilerini denizle buluşturuyor.

DÖDER, Kechi Sailing Yatçılık Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlediği projede daha önce denizde gezinti yapma fırsatını bulamamış ilköğretim öğrencilerine tekne gezintisi yaptıracak.

Dernek yetkilileri etkinlik kapsamında, hem öğrencilere güzel bir bayram yaşatmak hem de öğrenci kardeşlerine denizciliği sevdirmek istediklerini belirttiler. Proje kapsamında derneğin belirlemiş olduğu öğrenciler 23 Nisan günü saat 10:00 da Kalamış Marina’dan denize açılacaklar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müh.Kaptan Refik Akdoğan
Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

DODER öyle bir küçük yelkenle geleceğe yelken açamaz. Deniz ticaret filomuz çökmüş, denizciler sürünürken, tersanelere kilit vurulmuş, denizcilik okulları öğretim elemanı, araç ve gereçlerinden yoksun iken bir küçük yelkenli tekne ile nerelere yelken açacaksın?
Allah yardımcımız olsun. www.refikakdogan.com

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190