Denizin Yıldızları Kariyer Günleri Başlıyor

Denizin Yıldızları Kariyer Günleri organizasyonun bu yıl ikincisi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesinin desteği ile gerçekleştirilecek.

Denizin Yıldızları Kariyer Günleri Başlıyor

II. DENİZİN YILDIZLARI KARİYER GÜNLERİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Denizcilik Kulübü olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Denizin Yıldızları Kariyer Günleri organizasyonun bu yıl ikincisini Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesinin desteği ile gerçekleştirerek, ülkemizin saygın ve sektörde öncü denizcilik firmalarını, okulun  Oditoryum Salonu’nda 15 – 16 – 17 Nisan 2013 tarihlerinde ağırlayacak.

Seminerde öncelikle katılımcıların firma tanıtımlarından sonra seminere öğrenci isteklerinin ve sorularının cevaplandırması ile devam edilecek.

Seminerler sonrasında kokteyl alanına geçilerek öğrenciler ile firma yetkilileri arasında görüşme imkanı sağlanacak ve kendilerine daha samimi bir ortamda katılımcı firmanın tanıtılması sağlanacak.

Bu etkinlik çerçevesinde öğrencilerin zorunlu stajları öncesi zabitlik hizmetlerinde çalışmayı istedikleri firmayı belirlemesinde yardımcı olması ve geleceklerini planlamada yön verebilmek amaçlanıyor.

15-16-17 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Denizin Yıldızları” etkinliğimize tüm sektör çalışanları akademisyenler ve öğrenciler davetli.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müh.Kaptan Refik Akdoğan
Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

Katılabilseydim aşağıdaki soruların cevaplarını beklerdim:
1-1990'larda on beş milyon dwt olan Türk bayraklı deniz ticaret filosu şimdi zar zor on milyon dwt'dur. Türk bayrağını burakarak yabancı bayrağı seçen Türk armatörlerine tekrar Türk bayrağını çektirmek için ne gibi çalışmalar yapılmaktadır?
2-Kapılarına kilit vurulan tersanelerimizin tekrar kapılarını açması için ne gibi çalışmalar yapılmaktadır?
3-Yüze yakın sivil denizcilik okullarının mezunlarının kalitelerini yükseltmek için ne gibi çalışmalar yapılmaktadır?
4-Yüze yakın sevil denizcilik okularının öğrencileri mezun olmadan önce denizi tanımalarını sağlayacak okul gemilerinin temini için ne gibi çalışmalar yapılamaktadır?
5-Yabancı bayraklı gemilerde çalışan Türk gemiadamlarının sosyal haklarının sağlanması için ne gibi çalışmalar yapılmaktadır.
Başarılar dileği ile Allkah selamet versin. www.refikakdogan.com


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190