DenizHaber.Com'un Teknolojisi Yenilendi

En güncel web programlama teknikleri ile altyapısı sürekli güncellenen DenizHaber.Com Ajax ve CSS teknolojileriyle artık daha hızlı.

DenizHaber.Com'un Teknolojisi Yenilendi

DenizHaber.Com'un Teknolojisi Yenilendi

Sadece kendisine özgü özel program yazılımı ile çalışan Türk Denizciliğinin Haber Sitesi DenizHaber.Com'un kaynak kodları güncellendi. En güncel web programlama teknikleri ile altyapısı sürekli güncellenen  DenizHaber.Com Ajax ve CSS teknolojileriyle artık daha hızlı.

CSS teknolojisi özellikle arama motorlarında ilk sırada yer almak için önem arzediyor. DenizHaber.Com aranan haberlerde özellikle Google arama motorlarında ilk sırada çıkıyor. Bu özelliği bundan sonra siz sevgili izleyicilerimizin katkılarıyla daha da artacak.

Kendi çift çekirdekli sunucusunda 10 ms'nin altında erişim süresiyle çalışan DenizHaber.Com sunucularının hızına artık kaynak kodları da ayak uyduracak.

DenizHaber.Com AR-GE departmanınca geliştirmekte olan diğer bir dizi yenilikleri önümüzdeki günlerde sizlere duyuracağız.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aybars Oruç
Aybars Oruç - 12 yıl Önce

CSS teknolojisi web siteleri için artık son derece gerekli olup birçok avantajı bulunmasına rağmen özellikle Google'ın yeni teknolojileri kullanan siteleri öne çıkartması sebebiyle webmasterlar tarafından kullanılması vazgeçilmez bir hal almıştır. Deniz Haber'in, çeşitli tarayıcılarda düzgün görüntülenememe sorununu da yakın zaman içerisinde aşarak hızlı ve sorunsuz bir hal alacağından şüphem bulunmayıp yeni kodlamalarının kendilerine hayırlı olmasını temenni ederim.Saygılarımla

Aybars Oruç

TÜDEVMED - Webmaster

www.tudevmed.org

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176