DenizHaber.Com'un Google Başarısı

San Francisco'da meydana gelen gemi kazasında DenizHaber.Com google arama motorunda 6. sırada. Cosco Busan yazın ve Google'da aratın.

DenizHaber.Com'un Google Başarısı

DenizHaber.Com'un Google Başarısı

San Francisco'da meydana gelen gemi kazasında DenizHaber.Com goole arama motorunda 6. sırada. Cosco Busan yazın ve Google'da aratın.

Denizhaber.Com'a giren haberler dakikalar sonra Google arama motorunda yerini alıyor. Google, Türk Denizciliğinin Haber Sitesi DenizHaber.Com u dakika dakika takip ediyor, veritabanını güncelliyor.

Bunun son örneği Cosco Busan gemisi kazası.

Google'da Cosco Busan yazıp aratın. İlk sayfada 6. sırada Türkiye'den tek bir site var: DenizHaber.Com.

ABD'de meydana gelen bir gemi kazasında tüm dünyada internet üzerinde 6. sırada endekslenen Türk haber sitesi olarak gururluyuz.

Not: Günlük 3500-5500 farklı ip'den giriş yapılan, günlük sayfa açılımı 30 binlere ulaşan  sitemize sadece Google aramasından günde 1500 ziyaretçi ulaşıyor. İzleyicilerimize teşekkür ederiz.

GÜNCELLEME: BİZ BU HABERİ KOYDUKTAN 10 DAKİKA SONRA BU HABERİMİZ DE GOOGLE TARAFINDAN ENDEKSLENDİ, DOLAYISIYLA ŞU ANDA 5. SIRADAYIZ.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
selma kozan
selma kozan - 11 yıl Önce

evet ,bu konuda çok iyisiniz tebrik ediyorum,fakat bir de takib eden günlerde olaylarla ilgili bağlantınızı koruyup bu hızla sürdürebilseniz daha da iyisi olacaksınız,yani her zaman iyinin iyisi ......

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176