Denizcilik Sektöründe 20 Yıllık Dostluk

Deniz Yatçılık 20. Yaşını Boat Show Eurasia’da düzenlediği özel parti ile kutladı. İş, sanat, cemiyet hayatından isimlerin buluştuğu gecede, denizcilik sektörünün önde gelen marka temsilcileri de gecede yer aldı.

Denizcilik Sektöründe 20 Yıllık Dostluk

Denizcilik Sektöründe 20 Yıllık Dostluk

Sea Ray, Boston Whaler, Absolute, Galeon, Dreamline ve Dynamiq markalarının Türkiye temsilciliğini yapan deniz sektörünün en köklü firmalarından Deniz Yatçılık 20. Yaşını Boat Show Eurasia’da düzenlediği özel parti ile kutladı. İş, sanat, cemiyet hayatından isimlerin buluştuğu gecede, denizcilik sektörünün önde gelen marka temsilcileri de gecede yer aldı.

Deniz Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı Rupen Meyhanecioğlu “Öncelikle 20 yılın nasıl geçtiğini anlamadım. Zaman çok çabuk geçiyor. Onun için hayallerimizi ertelemememiz lazım. Bu 20 senede en önemli kazancımız denizde kurmuş olduğumuz güzel dostluklar, sonuçta biz bir ürün ve hatta tekne satmıyoruz tamamen bir yaşam tarzı ve mutluluk sunuyoruz dostlarımıza. Harika bir 20 yıl geçirdik en az bir 20 yıl daha geçirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Deniz Yatçılık ekibi

Murat Tarman - Elvan Meyhanecioğlu - Rupen Meyhanecioğlu - Şahan Gökbakar - Togan Gökbakan

 Pınar Altuğ

Elvan Meyhanecioğlu - Rupen Meyhanecioğlu

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176