Denizcilik Kulübünün İlk Semineri

İstanbul Üniversitesi Denizcilik Kulübü, kendi bölüm mezunlarından ve Proje Taşımacılığı alanında uzman olan Kemal Tepekıran'la ilk seminerini gerçekleştirdi.

Denizcilik Kulübünün İlk Semineri

İ.Ü. D.K.,2011-2012 eğitim öğretim yılının,19-23 Aralık tarihleri arasında sürecek olan Seminer Haftası programı dahilinde kendi bölüm mezunlarından Anatolia Lojistik'ten Proje Taşımacılığı alanında uzman Kemal Tepekıran'la ilk seminerini gerçekleştirdi.

Bölüm öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği gözlenen seminer,öğrencilerin meraklı sorularıyla zenginleşip yaklaşık 3 saat sürdü.Özellikle 1.sınıfların sektör ve bölüm hakkında bilgi edinip ileri rotaları hakkında belirginlik kazandırmayı amaçlayan bu seminerler 23 Aralık Cuma gunune kadar devam edeceK.

DenizHaber'e açıklamada bulunan İ.Ü. Denizcilik Kulübü Bilişim Sorumlusu Mert Can YILMAZ, "Kendi bölüm mezunlarını halen eğitimini devam ettiren arkadaşlarıyla tanıştırmayı amaçlayan bu organizasyonlar İ.Ü. Denizcilik Kulübü'nün akademik amaçlarındandır." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Denizcilik Fakültesi YDO
Denizcilik Fakültesi YDO - 7 yıl Önce

Tebrikler, çalışmalarınızın devamını dileriz..

Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz - 7 yıl Önce

İ.Ü. Denizcilik Kulübü'nün gayretli çalışmalarını bir süredir takip ediyorum. Denizcilik sektörünün gelişmesinin belkide en önemli unsuru olan insan kaynağının iş ortamından önce eğitim hayatında doğru yönlendirmek ve sektörde çalışan mezunları ile eğitime devam öğrenciler arasında köprü kurmayı amaçlayan İ.Ü Denizcilik Kulübü'ne bu ve bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar dilerim.Saygılar, selamlar.

Fatih Yılmaz

(fatih.yilmaz@mynet.com)

Eyüp Şeker
Eyüp Şeker - 7 yıl Önce

Özellikle denizcilik eğitimine yeni başlayan öğrenci arkadaşlar için oldukça faydalı bu seminerlerin yapılmasında emegi geçenleri tebrik eder, bir sonraki etkinliklerinizde başarılar dilerim.

VOLKAN
VOLKAN - 7 yıl Önce

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176