Denizcilik Kitaplarını Bedava İndirebilirsiniz

Deniz Ticareti Danışmanı ve Eğitimci Refik Akdoğan tüm denizcilerin hizmetine sunduğu kitaplarını kendi web sitesinden ücretsiz olarak indirme olanağı sağlıyor.

Denizcilik Kitaplarını Bedava İndirebilirsiniz

Deniz Ticareti Danışmanı, Eğitimci ve Kaptan Refik Akdoğan “Deniz Ticareti” ve “Gemicilik” kitapları ile denizcilik üzerine iki sözlüğünü  hiçbir ücret talep etmeksizin tüm denizcilere ve deniz öğrencilerine armağan ediyor.

Kitaplarını denizciliği öğrenmek isteyenlere ücretsiz armağan ettiğini söyleyen Refik Hoca; kitapları edinmenin bedeli için  'bedeli Allah razı olsun'dur' diyor.

Kitapların  satış yapmamak şartıyla print-outalınabileceğini söyleyenMüh-Kapt. Refik Akdoğan;'Tüm denizcilere Allah selamet versin' diyor.

Refik Akdoğan; deniz kirliliği konusunda da serzenişte bulunurken, acilen önlem alınması gerektiğini şu sözleri ile dile getiriyor; “Denizlerimizi hala tam anlamıyla temizleyemediğimiz gerçeği karşısında acil önlemler almamız gerektiğini görmek istiyorum. Biz gemilerin denizleri kirletmemesi için önlemler alırken; nehirler, ırmaklar, deeler ve hele hele kanalizasyonlar haldır haldır denizlerimize pislikleri, zehirleri deşarj ediyorlar ve kimse de buna aldırmıyor.”

Kitapları indirebilmek için; www.refikakdogan.com/download.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali yılmaz
ali yılmaz - 7 yıl Önce

ALLAH razı olsun Sayın Hocam/öğretmenim/üstadım/ağabeyim.

En sıkıştığımız zamanlarda kullandığımız Çok değerli kitaplarınızı yazdığınız ve bir tecrübeyi bize aktardığınız için Mevlam binlerce kere sizden razı olur inşallah.

Cahit İstikbal
Cahit İstikbal - 7 yıl Önce

Hocam, kitaplara baktım, hepsi de emek, deneyim ve kendisini denizciliğe adamanın ürünü. Sevmeden olacak şeyler değil. Fazla bir şey söylemeye kelimeler kifayet etmiyor, kısaca Allah razı olsun! diyorum. (Hele destanlar yok mu, onlar da bir başka!)

CENGİZ ÇAĞLAR
CENGİZ ÇAĞLAR - 7 yıl Önce

Sayın büyüğümüz söylenecek çok şey var fakat sizin dediğiniz ve istediğiniz gibi,emeğe saygı Allah razı olsun. Teşekkür ederiz. Saygılarımla.

osman  yıldız
osman yıldız - 7 yıl Önce

Refik babaya ne söylesek az gelir bizi aydınlatmaya devam ediyor....allah uzun ömür versin...

Oktay  Mahmut KEREMOGLU
Oktay Mahmut KEREMOGLU - 7 yıl Önce

Baslıkda da ifade etmeye calıstıgım gibi daha fazla ne soylenebilirki... Bilmek ve yıllarca emek verdigini paylasıma acmak gercekten cok buyuk bir erdemdir. Eline Saglık REFİK ABİ...

MEHMET GÜLAKDENİZ
MEHMET GÜLAKDENİZ - 7 yıl ÖnceBilgiyi iş haline getirerek uygulayan bir eğitim sistemi olan

Köy Enstitüsü kökeninden gelen bir meslekteaşınız olarak, bilgi ile mesleğe insanlığa yaptığınız katkı, paradan daha çok önemlidir.Size içten saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunarım.

SERKAN SEZEN
SERKAN SEZEN - 5 yıl Önce20 SENE EVVEL MESLEGE ILK BASLADIGIMDA ELIMİZDEKİ DENİZ TİCARETİ KİTABI BÜTÜN HERSEYİMİZDİ.. ŞİMDİ HERKESİN ELİNDE AKILLI TELEFON INTERNET ZORDU O ZAMANLAR . HOCAM SAYGILAR

Hüseyin Demir
Hüseyin Demir - 3 gün Önce

Teşekkürler yazan elleriniz dert görmesin inşAllah

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176