Denizciler bu yıl Fatih Erkoç ile coşacak

DEFAV 18. Geleneksel Dayanışma Gecesi YaklaşıyorİTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) 18. Geleneksel Dayanışma  Gecesi 11 Mayıs 2013 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak’da yapılacak. Katılımın yoğun olacağı geceyi Fatih Erkoç

Denizciler bu yıl Fatih Erkoç ile coşacak

DEFAV 18. Geleneksel Dayanışma Gecesi Yaklaşıyor

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) 18. Geleneksel Dayanışma  Gecesi 11 Mayıs 2013 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak’da yapılacak.

Katılımın yoğun olacağı geceyi Fatih Erkoç şarkılarıyla renklendirecek.

Gecenin yapılmasında pek çok denizci firma da sponsor olarak destek veriyor. 19 Nisan 2013 tarihi itibariyle sponsor firmalar; DEKAŞ Deniz Kılavuzluk A.Ş., Deniz Ticaret Odası, Petrol Ofisi A.Ş., Densan Deniz Nakliyat ve Sanayi A.Ş., American Bureau of Shipping (ABS), SOCAR Petrol, DİTAŞ Deniz İşletmecilik ve Tankerciliği A.Ş., Kaptanoğlu Denizcilik ve Ticaret LTD. ŞTİ., Güven Kepçe Makine, Deniz Nakliyat A.Ş., Transbosphor, Denizcilik Nakliyat ve Ticaret LTD. ŞTİ., Uniservice İlkfer Denizcilik Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ., Altanlar Yangın Söndürme Ticaret  LTD. ŞTİ., Chugoku Marine Paint LTD. Şti., Delmar Marine LTD. ŞTİ., International Paint Pazarlama LTD. ŞTİ., Metropole Denizcilik LTD. ŞTİ., Pacmar – Singapore, Med Marine Denizcilik Römorkör ve Esk. Hizmetleri Ticaret LTD. ŞTİ., Omni  LTD. ŞTİ., Beşiktaş Denizcilik Likit Taşımacılık Deniz Ticaret. A.Ş., DNV LTD. ŞTİ.., Deval Denizcilik ve Ticaret  A.Ş., Marinpet LTD., Forsa Denizcilik ve Ticaret LTD. ŞTİ., Ulusoy Deniz Yolları İşletmesi A.Ş., Akademi Denizcilik, Evyap Deniz İşletmeleri Lojistik ve İnşaat A.Ş., Deckhouse LLC Laguna Enerji ve Petrol Ürünleri LTD. ŞTİ., Gani Gemi ve İş Makineleri Tic. LTD. ŞTİ., Kamarin Kumanya ve Gemi Malzemeleri San. Tic. LTD. ŞTİ., Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri LTD. ŞTİ., Mega Trans Uluslararası Denizcilik Nakliyat Ticaret LTD. ŞTİ., Yeditepe Şirketler Grubu A.Ş.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190