Denizciler AKŞAM'a İlan Verdiler

Denizcilik Sektörünün STÖ'leri olan Vakıf, Oda ve Dernekler çıkacak olan kanun tasarısını kamuoyuna anlatmak için AKŞAM Gazetesine tam sayfa ilan verdiler.

Denizciler AKŞAM'a İlan Verdiler

DENİZCİLER AKŞAM'A İLAN VERDİLER

Denizcilik Sektörünün Sivil Toplum Örgütleri olan Vakıf, Oda ve Dernekler çıkacak olan kanun tasarısını hem Kamuoyuna anlatmak hemde sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ulaşabillmek adına  AKŞAM Gazetesine tam sayfa ilan verdiler.

Sivil Toplum Örgütleri seslerini duyurabilmek için geçen gün basın toplantısı düzenlenmiş Televizyon ve Gazetelerin muhabirleri basın toplantısına gelmelerine rağmen TRT, Flaş TV ve DenizHaber'in dışında hiç bir basın kuruluşunda yayınlanmamıştır.

Sivil Toplum Örgütleri olan Vakıf, Oda ve Dernekler 491 sayılı Denizcilik Müsteşarlığının Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede değişiklik yapılmasına dair Kanun Tasarısındaki çekincelerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a iletmek maksadıyla İlan başlığında SAYIN BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A ÇAĞRI ifadesi kullanılmış.

Denizcilik Sektörünün omurgasını oluşturan Sivil Toplum Örgütlerinin çalışmalarını DenizHaber olarak takip etmeye devam edeceğiz. 

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176