Cengiz Kaptanoğlu, tepki çeken gazeteciyi Meclis Toplantısından attı

(Deniz Haber .Com) Cengiz Kaptanoğlu, tepki çeken gazeteciyi meclis Toplantısından attı

Cengiz Kaptanoğlu, tepki çeken gazeteciyi Meclis Toplantısından attı

Bugün yapılan ve halen devam etmekte olan DTO Meclis Toplantısı, ilginç bir olaya sahne oldu. 

DTO Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, tepki çeken gazeteciyi Meclis Toplantısından attı. Atma işlemi kararı, meclis oylaması sonucu alındı.

Üyeler "ATILSIN" dedi

Oylamada meclis üyelerinin tamamı atılması yönünde oy kullandı. 

Sansasyon.. Sansasyon..

Söz konusu gazeteci, gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve gerekse Başbakan Binali Yıldırım ve oğulları Bilal Erdoğan ve Erkan Yıldırım hakkında gerek kendi sitelerinde yaptığı gerekse çeşitli büyük gazetelere verdiği sansasyonel haberlerle de tanınıyor. 

Bu yüzü nerden buluyor?

Dışarı çıkartılmadan önce DTO Meclis Başkanı'na "Burası babanın çiftliği değil" diyen gazetecinin bu yüzü ve cesareti nereden bulduğu da daha sonra DTO kulislerinde konuşuldu.

Nereden cesareti bulduğu konusunda önemli isimler ortaya atıldı. Ancak DTO fonlarından ve imkanlarından yararlandırılan, çeşitli etkinlikleri DTO'nun alanlarında yaptırılarak desteklenen bu kişinin kurumun en saygın organı olan Meclisinde bu meclisin Başkanına bu  şekilde hitap etmeye nasıl cesaretlendirildiği halen merak konusu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin
yasin - 2 yıl Önce

Recep bey gemicikler diye haber yaparken düşünmedin mi! sıranın sana da geleceini! oh olsun yiyin birbirnizi...

Hüseyin
Hüseyin - 2 yıl Önce

Öyle bir haber yazmışsınız ki; Gazeteci kim?, Ne yaptı da tepki çekti?, Sansasyonel haberler hangileri?, hiç bir sorunun cevabı yok. Ayrıca anlatım bozukluğu ve noktalama işaretleri kullanımı gibi dil bilgisi kuralları yok sayılmış.Editör'ün notu: Sektör biliyor Sayın Hüseyin rumuzlu okuyucumuz.

Bunu çalmamış
Bunu çalmamış - 2 yıl Önce

Takip ediyorum bir eli uzun özel haberlerinizi alıp kendi haberi gibi altına sözde muhabirlerinin ismini de yazıp yayınlıyor da bunu almamış !!!!

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176