Bu yurda Bakan Yıldırım'ın Adı Yakışır

Bu Cumartesi günü İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Kamusunda yapılacak Balık Günü öncesi yapımı tamamlanmakta olan öğrenci yurdunun da açılışı yapılacak.

Bu yurda Bakan Yıldırım'ın Adı Yakışır

Bu Cumartesi günü İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Kamusunda yapılacak Balık Günü öncesi yapımı tamamlanmakta olan öğrenci yurdunun da açılışı yapılacak.

İTÜ Denizcilik Fakültesinde yeni inşa edilmekte olan yatılı öğrenci yurduna bu yurdun inşasına büyük emeği geçen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın adnın verilmesi bekleniyor. 

Türk Denizciliğinin Haber Sitesi DenizHaber.Com geçtiğimiz yıl yurda Binali Yıldırım adının verilmesini önermişti. Bu konudaki haberimizi okumak için TIKLAYINIZ

Bakan Yıldırım geçtiğimiz yıl Balık Gününde okulu ziyaret ederek yurt inşa çalışmalarını teftiş etmişti.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Avni tozar
Avni tozar - 7 yıl Önce

medeniyetler ittifakına sizin gibi çalışkan bakanlarımızın sayesinde türkiye gelişiyor çanakkale/gelibolu

hamit naci
hamit naci - 7 yıl Önce

Neden bu konu başlığı altında yazılan olumsuz yorumlar siliniyor? Saygımızı bozmadan neden isim o olmamalı diye düşüncelerimizi belirttik. Ne yazık ki bir kaç arkadaşımızın yorumları sizin düşüncenizle zıt olduğu için yayınlanmadı.

erol
erol - 7 yıl Önce

sizler değilmisiniz kendinizden başka denizde kimsenin çalışmasını istemeyen hazmedemiyen gemi inşaadan gelen arkadaşlara nasıl davrandığınızı siz daha iyi biliyosunuz ve onların bile ehliyet almasını istemiyorsunuz ondan sonrada sayın bakanımızın adını okulunuzdaki yurt'a adını vermek istayen pes arkadaş büyüksünüz yeminle sizden korkulur

- 7 yıl Önce

yurdun adını eleştirenler alternatif önerilerini yazarlarsa öğrenmiş oluruz.ydo mezunları ve gemi mühendisleri arasında ilişkiler açısından olumlu bir adım.

adı son zamanlarda sıkça gündeme gelen gemi mühendisleri odası-gmo ve defamed atılan bu adımı desteklemeli ve üst seviyede bağnazlık yapan bozgunculuğu körükleyen üyelerini uyarmalı hatta üyelikten çıkarmalı.denizci
denizci - 7 yıl Önce

Gemi Mühendisleri Odası (GMO) ülkemizin kurulan ilk odasıdır. Onunla boy ölçüşmek istiyorsanız, önce kendi boyunuzu bir ölçersiniz.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176