Bu Haber Yayından Kaldırılmıştır

Bu haber, DenizHaber Editörler Kurulu'nun aldığı karar üzerine yayından kaldırılmıştır. Okuyucularımıza saygı ile duyururuz.

Bu Haber Yayından Kaldırılmıştır

Bu Haber Yayından Kaldırılmıştır

Bu haber, DenizHaber Editörler Kurulu'nun aldığı karar üzerine yayından kaldırılmıştır. Okuyucularımıza saygı ile duyururuz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Komisyon  Üyesi
Komisyon Üyesi - 13 yıl Önce

DTO; Madem böyle bir konu vardı; neden konuyu ilgili Meslek Komitesi'nde görüşmedi? 7148 Sayılı meslek komisyonu adet yerini bulsun diye mi var? DTO hala kurumsallaşamadı mı? Bir kurum organlarıyla iş yapar. Bu kurumun bütün organları bir kaç kişinin çıkarına mı hizmete odaklı? Bu meslek komisyonu göstermelik midir? DTO Yönetimi açıklasın. Eğer DTO kurumsal olarak işlemeyecekse lağvedilsin.

Mahmut AYDIN
Mahmut AYDIN - 13 yıl ÖnceEksik ve Yanlış ve maksatlı haberler yaparak camianın kafasını karıştırmak istenilmesinin sebebini anlayamadım.Bu yazıyı 600 asan sirket ve dernek temsilcisi imzalamıstır.

Burada talep edilen Rekabet ROMORKOR de rekabettir ve kılavuzlugun da kar amacı gütmeyen Ehliyeti olan tüm Kaptanlara acık bir kurulus tarafından verilmesidir.Güneşi Balçıkla sıvayamasınız.

Yazının tamamını yayınlayında herkes okusun.- 13 yıl Önce

Sayın Mahmut Aydın;DenizHaber. Com, bağımsız ve bağlantısız bir haber sitesidir. Bizler sektörün kafasını karıştırmıyoruz. Sadece haber değeri taşıyan bir olayı yayınlamış durumdayız.Her firmanın hür bir şekilde tepkisini koyması gayet doğaldır. Yayınlanan haberde kılavuzluk ile ilgili konunun tarafı olan bir sivil toplum örgütünün başkanı, varoluş gerekçesine aykırı tavrını, haber olarak kullanmış bulunmaktayız.Siz maalesef imza attığınız dilekçeden bihabersiniz. Denizcilik Müsteşarlığına verilen dilekçeniz aslı tarafımızda bulunmaktadır.Sayın Mahmut Aydın; Lütfen imza attığınız dilekçeyi bir daha okuyunuz. Yorumunuzda belirttiğiniz gibi dilekçede 600 firma değil, 162 şirketin temsilcilerinin imzaları bulunmaktadır.- 13 yıl Önce

SAYIN MAHMUT AYDIN, MARINE RÖMORKÖRÜN EN ATEŞLİ SAVUNUCULARINDAN BİRİ OLARAK 162 DENİLEN ORTAK SAYISI BİR KİŞİNİN BEŞ ŞİRKET VEYA BİR ŞİRKETİN BEŞ KİŞİ OLARAK İMZA ATTIĞI HESABA KATILARAK TOPLAM 25-30 KİŞİLİK BU GRUBUN AYNI ZAMANDA MARİN ORTAĞI OLMASINA,DTO BAŞKANI İLE MARİNE NİN BAŞINDA AYNI KİŞİ OLMASINA NE DİYORSUNUZ.KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE AÇIKLARMISINIZ?.....

Tolga Hatipoğlu
Tolga Hatipoğlu - 13 yıl Önce

Iyi günler,Haberiniz tek yanlı ve maksatlı görünüyor.

DenizHaber'in ulaşıp görüş aldığı uzmanlar kimlerdir?Bu dilekçeye karşı görüş bildiren kişilerden birinin dahi ismi yazılı değil

Denizhaber
Denizhaber - 13 yıl Önce

Sayın Hatipoğlu,

Haberde bu konudaki tüm görüşlere yer verilmiştir.

Dilekçe sahiplerinin görüşleri net bir şekilde haberde vardır.

DenizHaber'in ulaştığı uzman kişler; bu alanda Türkiye'de söz sahibi kişiler olup, isimleri bizde saklıdır.

Yorum alanımız sizin gibvi karşı görüş bildireceklere açıktır. Ancak siz de belirtilen görüşleri değil, görüş belirtenleri eleştirmişsiniz.

Saygılarımızla.AHMET AYDIN
AHMET AYDIN - 13 yıl Önce

TİMUR BEYE ALKIŞ.DEMEK O DA Sn.Metin KALKAVAN'ın KAMYON ŞOFÖRÜNE BENZETTİGİ KAPTANLARDAN..BAL TUTAN PARMAĞINI YALAR DİYENLERDEN...OYSA,BAL TUTANLAR GENELLİKLE KEMİK YALAR.YAZIK

Mahmut  AYDIN
Mahmut AYDIN - 13 yıl Önce

Arkadaşlar ben gocunacak birşey yazdıgımı sanmıyorum.

Evet dogru ben ''En Ateşli'' serbest rekabet, Hür Teşebbüs savunucusuyum, devlet üzerinden ranta karsıyım.Monopollere,tekellere,peşkeş e karsıyım.

Evet Tekrar ediyorum, Romorkorcülük diger ticaret gibi rekabete açık olmalıdır.Kılavuzluk, Tüm kaptanlara açık kar maksadı gütmeyen kılavuz kaptanlar birligi tarafından yapılmalıdır.


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176