Bir Milyonuncu Yolcuya Ödül

Denizcilik ve kruvaziyer alanında her zaman kalitesiyle kendisinden söz ettiren Tura Turizm, 2011 turizm sezonundaki bir milyonuncu yolcusunu İzmir Limanında karşıladı.

Bir Milyonuncu Yolcuya Ödül

TURA TURİZM’İN BİR MİLYONUNCU YOLCUSUNA ÖDÜL
 
Denizcilik ve kruvaziyer alanında her zaman  kendisinden söz ettiren Tura Turizm, 2011 turizm sezonundaki bir milyonuncu yolcusunu İzmir Limanında sürpriz bir şekilde karşıladı.

Özellikle Cruıse Tur seyahatleri için yolcular tarafından en çok tercih edilen Tura Turizm, Türkiye’de bir ilke imza attı. 45. hizmet yılını bu yıl kutlayan Tura Turizm, Norwegian Jade adlı kruvaziyer gemisiyle seyahat edip, İzmir Limanında inen bir milyonuncu yolcusunu törenle karşıladı. Bir milyonuncu yolcu olan Michell Prwitt’e Alsancak İzmir limanında sürpriz karşılama töreni yapılarak madalya takıldı. Prwitt’in ailesiyle birlikte tur masraflarını da Tura Turizm’in karşılayacağı belirtildi.

Tura Turizm İzmir şube müdürü Ahmet Babaeren: ‘‘ Bir milyonuncu yolcumuzu diğer tüm yolcularımız gibi en iyi şekilde ağırlayacağımızı umuyorum. İzmir limanına önümüzdeki yıllarda gelen gemi sayısını arttırmayı hedefliyoruz.’’ dedi.

Türkiye’yi hatırlatacak çok çeşitli hediyelerinde verildiği yolcu Prwitt madalyasıyla ve Tura Turizm rehberleriyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi…

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176