Banka soygunu kamerada

Kartal'da bir banka şubesinde soygun gerçekleştiren zanlı, polisin takibi sonucu yakalandı. Polis, soygun anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini paylaştı. Önceki gün Kartal’da silahlı bir kişi bir bankaya ait şubeden soygun gerçekleştirdi....

Banka soygunu kamerada
Kartal'da bir banka şubesinde soygun gerçekleştiren zanlı, polisin takibi sonucu yakalandı. Polis, soygun anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini paylaştı.

Önceki gün Kartal’da silahlı bir kişi bir bankaya ait şubeden soygun gerçekleştirdi. Yaklaşık 17 bin 500 lirayı alan şahıs olay yerinden kaçtı. Güvenlik kameralarını da inceleyen polis, zanlının eşkalini belirleyerek takibe başladı. Soygunu gerçekleştiren Ertan Ö. (45) dün polisin yaptığı operasyonla gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan zanlının soygunu borcu olduğu için yaptığını söylediği öğrenildi. Şubedeki sorgunun ardından zanlı adliyeye sevk edildi.

Bu arada polis, soygun anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini paylaştı. Görüntülerde, silahlı soyguncunun şubeye girmesi, silah tehdidi ile çalışanları etkisiz hale getirip parayı alarak kaçması yer alıyor.

Cihan
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176