Arkas, alanında dünyada 24. oldu

Arkas, dünyaca ünlü araştırma şirketi Clarkson tarafından yapılan “konteyner gemi filosu sahibi armatörler” dünya sıralamasında 24. sırada yer aldı.

Arkas, alanında dünyada 24. oldu
Arkas, dünyaca ünlü araştırma şirketi Clarkson Research Services Limited tarafından yapılan “konteyner gemi filosu sahibi armatörler” dünya sıralamasında 24. sırada yer aldı.
 
Denizcilik sektörüne yönelik global araştırmaları ile dünyada çok saygın olan Londra merkezli araştırma şirketi Clarkson Research Services Limited “Container Fleet Ownership” başlığı altında yaptığı araştırmanın sonucunu açıkladı.Sıralama armatörlerin sahip olduğu gemi sayıları ve kapasiteleri baz alınarak yapıldı.
 
30 konteyner gemisiyle hizmet veren Arkas, sıralamada 24'üncü sırada yer aldı.
 
Arkas Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas bir Türk denizcilik şirketi olarak dünyanın önde gelen  armatörlerinin arasında yer aldıkları için çok mutlu olduklarını ifade ederek, "2008 de başlayan  özellikle  denizcilik sektörünü çok etkileyen ve etkileri hala devam eden krize rağmen  büyüyoruz ve büyümeye devam ediyoruz. Türk Konteyner gemi filosunu dünyada hakettiği yere getirmeye çalışıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190