Aliağa Denizciler Derneği Kuruluyor

Bir araya gelen denizcilik alanında faaliyet gösteren kuruluşların temsilcileri, Aliağa Denizciler Derneğini kurmak için ilk adımı attılar.

Aliağa Denizciler Derneği Kuruluyor

Aliağada Tarkan Denizcilik Gemi acentası sahibi Ergun KAYADEĞİRMENİ nin davetiyle bir araya gelen denizcilik alanında faaliyet gösteren kuruluşların temsilcileri, Aliağa Denizciler  Derneğini kurmak için ilk adımı attılar.

 Dernek kurucu üyeleri ilk toplantılarını   02,12,2011 Cuma günü Aliağada 'BİYER Kafe' de gerçekleştirdi.

Ağırlıklı olarak Aliağada bulunan gemi acenteleri ve gözetim şirketlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda sektörün sıkıntılarından çalışma şartlarından bahsedildi, ayrıca  ve avrupa standartlarına uygun DENİZCİLER  dernek tüzüğü oluşturulması için fşikir alışverişinde bulunuldu.

Katılımcılar 07,12,2011 tarihinde saat 18:00 yeniden toplanmak ve yönetim kurulunu belirlemek üzere toplantıyı sonuçlandırdılar.

Çok olumlu ve samimim bir ortam içerisinde geçen toplantıda denizcilik camiasını bir araya getirmek ve birlikteliği sağlamak maksadıyla kurulacak olan ALİAĞA DENİZCİLER DERNEĞİnin yıllardır özlemi çekilen birlikteliği gerçekleştireceği konusunda tüm katılımcılar fikir birliği sağladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı  ÇELEN
Hacı ÇELEN - 7 yıl Önce

Aliağa denizciler birliğinin kurulmasına öncülük eden TARKAN DENİZCİLİK sahibi Ergün KAYADEĞİRMENİ'ne ve bu çalışmaya emek veren herkese teşekkürler.Ümit ediyorum ki tüm denizcilere faydalı olacaktır.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176