Açılışı Beşiktaş Group yaptı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi’nin Tuzla yerleşkesinde yapılan seminer Beşiktaş Group’un insan kaynakları müdürü Kaptan Adil Kamil ÖZKAN’IN katılımı ile gerçekleşti.

Açılışı Beşiktaş Group yaptı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi’nin Tuzla yerleşkesinde yapılan seminer Beşiktaş Group’un insan kaynakları müdürü Kaptan Adil Kamil ÖZKAN’IN katılımı ile gerçekleşti. Seminere şirketin tarihçesinden bahsederek başlayan ÖZKAN, sektördeki gelişmelerin onları daha eğitimli personelle çalışmaya ittiğini ve bu doğrultuda şirket bünyesinde bir eğitim departmanı oluşturduklarını belirtti. Yeni personel ve stajyer seçimlerinde kişilerin liderlik kabiliyetlerine, sektörel ve mesleki alandaki bilgilerine ayrıca yabancı dil kabiliyetlerine önem verdiklerine değindi.Kaptan Adil Kamil ÖZKAN  şirketin elinde bulundurduğu gemilerin son durumları hakkında bilgi verdikten sonra  şirket olarak denizlerin en az kirletilmesini, sıfır hatayı ve Türkiye’de denizciliğin geliştirilmesini misyon olarak benimsediklerini belirtti.  Stajyerlerin gemiye uyumunda mesleği benimseyip sevmelerinin önemini vurgulayan Adil Kaptan, gemi türlerine ait eğitim ve sertifikaları en kısa zamanda almalarını öğütledi. Konferans öğrencilerin sorularının ardından Beşiktaş Group’un İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerine hediye olarak getirdiği Ben Bir Türk Zabitiyim adlı kitabın dağıtımı ile son buldu.

13. Geleneksel Kariyer Günleri ülkemizin önde gelen denizcilik şirketlerinin katılımlarıyla 2 Aralık’a kadar devam edecek...

YORUM EKLE
YORUMLAR
köksal
köksal - 7 yıl Önce

beşiktaş ; sana herşey yakışır.

mustafa erçetin
mustafa erçetin - 7 yıl Önce

sayın adil kaptan,sizinle 1999 da sava tankerinde 2. ve 3. kpt olarak calısmıstık.siz 2.kpt.dınız.itü denizcilik fk.kariyer günlerine verdiğiniz destekten dolayı şirketinize ve sizlere şahsım adına teşekkür ederim.başarılarınızın devamını dilerim.mustafa erçetinkegm klv.kpt.

ç.kale 1.posta

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176