86 Mezunlarının Anadoluhisarı Buluşması

İTÜ Denizcilik Fakültesi’nin 86 yılı mezunları, 26 Mayıs 2013 tarihinde Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Anadolu Hisarı tesislerinde yıllık buluşmalarını gerçekleştirdi.

86 Mezunlarının  Anadoluhisarı Buluşması

Ülkemizin sivil denizciliğe kazandırdığı en büyük ve en köklü Fakültesi olan İTÜ Denizcilik Fakültesi’nin 86 yılı mezunları, 26 Mayıs 2013 tarihinde Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Anadolu Hisarı tesislerinde her yıl Mayıs ayının son Cumartesi günü tertip ettikleri yıllık buluşmalarını gerçekleştirdi.

Okul yıllarındaki birlikteliklerini yıllar geçse de unutmayan ve Denizcilik sektöründe önemli yerlerde ve konumlarda görev alan Yüksek Denizcilik Okulunun değerli mezunları geceyi keyif, mutluluk ve birbirini özleyen kardeşlerin kucaklaşması ile geçirdiler. Ulaştırma ve Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Cemalettin ŞEVLİ’de bu önemli geceye katılan mezunlar arasında arkadaşlarıyla birlikte hasret giderdi.
Aileleri ile birlikte 7 Eylül tarihinde Şile’de buluşma ve 8 Eylül sabahı da Van kahvaltısı yapma randevusu vererek toplantılarını sonlandırdılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
T.C Müh.Kaptan.Refik Akdoğan
T.C Müh.Kaptan.Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

Nice nice yıllara sağlıkla, mutlulukla, başarılarla Allah selamet versin. Türk bayraklı Türk Deniz Ticareti filosunun gelişmesi için çalışmalar yapmanız dileği ile. 1948 mezunu Refik Akdoğan www.refikakdogan.com

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190