6 TL’den başlayan100.000 koltuk

İDO, dış hatlar biletini erken alan 15.000 araç sahibi ve 100.000 yolcuya çok ekonomik fiyatlarla seyahat etme fırsatı sunuyor.

6 TL’den başlayan100.000 koltuk

İDO, dış hatlar biletini erken alan 15.000 araç sahibi ve 100.000 yolcuya çok ekonomik fiyatlarla seyahat etme fırsatı sunuyor.

İDO, erken bilet alan yolcularını yeni kampanyasında uygun fiyatlarla buluşturmaya devam ediyor. İDO, şubat ayı sonuna kadar biletini alacak olan 100.000 yolcu ve 15.000 araç sahibine 24 Şubat-31 Mart tarihleri arasında tüm dış hatlarda (Yenikapı-Bandırma, Yenikapı-Yalova, Yenikapı-Bursa, Yenikapı-Armutlu, Kartal-Yalova, Pendik-Yalova) çok uygun fiyatlarla seyahat etme fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında yolcu bileti 6 TL’den, araç bileti ise 15 TL’den baºlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İDO yolcuları, kampanya biletlerini ido.com.tr’den, çağrı merkezinden ve bilet satış noktalarından alabilecekler. Kampanya biletleri sınırlı sayıda satışa sunulup, Mart sonuna kadar olan seyahatlerde geçerli olacak. Kampanyadaki promosyon biletlerde iptal ve iade yapılamayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilker atağ
ilker atağ - 7 yıl Önce

Sesim duyulana kadar bu yorumu yapmaya devam edeceğim.......AVCILAR'dan sabah 7.30 Deniz Otobüsünün tekrar seferlerine başlamasını istiyoruz....Daha öncede bu konuyla ilgili yorumlarımız var artık falan filan nedenlerle hattın gerçekleştirilmemesini duymak istemiyoruz.....icraat görmek istiyoruz, biz denize teşvik verenleri görmek istiyoruz, biz denizden faydalanmak istiyoruz, biz vatandaş olamak istiyoruz, çok mu uzak!!!!!!!!!

YAŞAR  ULU
YAŞAR ULU - 7 yıl Önce

Büyük bir insan sömürgesidir. bir yıl öncesi 6 tl.'ye gidilirken devletten tepe holdinge geçince 15 tl. neymiş erken al indirimi. gemide ki bir tost 8 tl. uzayda degiliz altı üstü bi gemi.seferler desen ya azaltıldı ya da iptal edildi bu bir hizmet degil hezimetdir. haksız kazanç saglayan tepe holding... her bilet almak zorunda kalan müşteri arkasından bin bela okuyor. devlet sattı tepe holding sömürgeyle kaymagını katmerli yiyor. bu işe ilgili kuruluş ve tüketici haklarının duyarlı olması...

Adnan Biricik
Adnan Biricik - 7 yıl Önce

Sayın ilker atağ, ido yönetimi bu haftadan itibaren bostancı-kabataş gibi sürekli full dolu işleyen seferleri bile iptal etmeye başladı. Her zaman kabataştan 18.30 olarak çalışan tarifeli bostancı seferi, 18.20 de iskelede olmama rağmen kapasitenin dolması gerekçesiyle tam 10 dk. erken kalkmış. Nasıl olur diye sorduğumuzda bir önceki 18.15 seferinin iptal edildiğini öğrendik ve iskelede tam bir karmaşa yaşandı. Duyum aldık seferleri daha da azaltacaklarmış. Yolcusunu hiçbir şekilde önemsemeyen, böylesi agresif kar mantığı ile hareket eden bir işletmeden boşuna bir icraat ummayın. Uğraşacağınız zamana yazık.

saygılarımla.

ilker atağ
ilker atağ - 7 yıl Önce

Sayın Adnan BeyBen biraz daha olumlu düşünmek istiyorum, sürekli eleştiriyorum ve ihtimalle birgün denizcilik ticaretini daha iyi nasıl geliştirebiliriz diye konuşacaklarına inanıyorum ve buradan Tepe Yöneticilerine seslenmek istiyorum derler ya "Think globally, act locally" Yani Küresel Düşün Yerel Hareket et mantığı ile fotoğrafa tekrar bakacaklardır..

Son olarak şunuda söylemeden geçemeyeceğim dünyanın en iyi yüzücüleri nereden çıkıyor biliyormusunuz? İSVİÇRE!! ve haritaya bir bakın İSVİÇRE'de deniz varmı? birde bize bakın her yerimiz deniz ama ................. gerisini nokta ile bıraktımsaygılarımla

ilker atağ

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176