6. Medya Yarışması Sonuçlandı

Deniz ticaretinin kamuoyunda daha etkin biçimde tanıtılması amacı ile DTO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “6. Medya Yarışması” sonuçlandı.

6. Medya Yarışması Sonuçlandı

6. MEDYA YARIŞMASI SONUÇLANDI

Deniz ticaretinin kamuoyunda daha etkin biçimde tanıtılması amacı ile DTO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “6. Medya Yarışması” sonuçlandı. 
 
Ege Bölgesi’nde, denizcilik ve deniz ticaretinin kamuoyunda daha etkin biçimde tanıtılması amacı ile Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “6. Medya Yarışması” sonuçlandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Güldem Cerit, Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Müdürü Prof.Dr.Hüseyin Avni Benli, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Oğuzhan Kavaklı, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Katarcı, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Onural, Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Erol Çağlar’dan oluşan jürinin yaptığı değerlendirmede sonuçlar şu şekilde belirlendi. 

HABER DALI

1-Sinan Doğan (Referans Gazetesi)

2-Seda Gök (Ticaret Gazetesi)

3-Murat Şahin (Yeni Asır)- İlhan Duman (Dünya-Perşembe Rotası)

Mansiyon Hicran Özdamar (Cumhuriyet Gazetesi)- Mete Tamer Omur (Referans)-Ali Rıza Karasu (Zaman Gazetesi)

Jüri Özel Ödülü-Taner Alkan (Ege TV) 

İNCELEME-ARAŞTIRMA DALI

1-Serkan Aksüyek (Gözlem Gazetesi)

2-Tolga Albay (Anadolu Ajansı)

3-Ayşe Olcay (Vira Dergisi)- Sedat Alp (Dünya Gazetesi)

Mansiyon –Suzan Ernoyan (Ekonomik Çözüm Gazetesi)

Jüri Özel Ödülü- Murat Erdoğan (Dünya-Perşembe Rotası) 

RÖPORTAJ DALI

1-Banu Şen (Milliyet Gazetesi)

2-Cevriye Kibar (Vira Dergisi)

3-Deniz Çaba Şan (İzmir Life Dergisi)

Mansiyon- Arzu Çetik (Hürriyet Gazetesi)- Duygu Özsüphandağ Yayman (İzmir Life)  

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Fotoğrafçılık ve Grafik Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd.Doç.Dr. Ahmet İmançer, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Beyhan Özdemir, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Üyesi Aykut Fırat, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Erol Çağlar ile Şube Müdürü Halil Hatipoğlu’ndan oluşan fotoğraf jürisi ise iki dalda düzenlenen yarışma ile ilgili değerlendirmeyi şu şekilde sonuçlandırdı:

FOTOĞRAF DALI –(MEDYA) 

1-Kenan Çimen (Anadolu Ajansı)

2-Emre Tazegül (Yenigün Gazetesi)

3-Serdar Ağır (Cumhuriyet Gazetesi)

Mansiyon-Soner Çağlar (Yenigün Gazetesi)

Jüri Özel Ödülü-Emre Döker (Cumhuriyet) 

FOTOĞRAF DALI –(SERBEST) 

1-Cemal Çetin

2-Kemal Aslan

3-Engin Çetinkaya

Mansiyon-Alahattin Kanlıoğlu-Servet Özdemir

Jüri Özel Ödülü-Emrah İçten.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İZMİR'Lİ GAZETECİLER
İZMİR'Lİ GAZETECİLER - 10 yıl Önce

DEVRİM İNCE ARKADAŞIMIZ GENÇLERE ÖRNEK RÖPORTAJI İLE KESİNLİKLE ÖDÜL ALMALI

- 10 yıl Önce

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190