16 karakol botu için ihale açıldı

Savunma Sanayii Müsteşarlığı; öncelikli tedarik projeleri arasında yer alan Türk Deniz Kuvvetlerine alınmak üzere 16 adet karakol botu için ihale açtı.

16 karakol botu için ihale açıldı

16 KARAKOL BOTU İÇİN İHALE AÇILDI

Savunma Sanayii Müsteşarlığı'nın (SSM) öncelikleri arasında tedarik projeleri arasında yer alan 16 adet karakol botları için ihale açıldı.

Edinilen bilgiye göre, Savunma Sanayii Müsteşarlığı Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın ihtiyacı olan yeni tip karakol botlarının yurtiçinde inşaatı ve tedariki ile ilgili olarak firmalara çağrıda bulunarak, belirlediği tarihte teklif vermeye davet etti.

İhtiyaç miktarı 16 adet olarak belirlenen yeni tip karakol botu ve yedekleri için açılan ihale 30 Aralık 2005 tarihinde gerçekleştirilecek.

Savunma Sanayi Müsteşarlığının ihale programına göre, teklife çağrı dosyalarını 16 Eylül 2005 tarihine kadar istenilen koşulları yerine getiren firmalar temin edebilecek.

Finansmanı Savunma Sanayii Destekleme Fonu tarafından gerçekleştirilecek olan 16 adet yeni tip karakol botu ile ilgili üretim programının önümüzdeki yıl içinde yapılması planlanıyor.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190