1 Mürettebat Denize Düştü

Zeycan Ana isimli Malta bayraklı kuru yük gemisinde bir kişi denize düştü.

1 Mürettebat Denize Düştü

20.03.2012 günü saat 20:46'da Tuzla önlerinde bulunan Zeycan Ana isimli gemiden bir adam denize düştü. Kazanın ardından olay Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bildirildi. 14 mürettebatı bulunan gemiden denize düşen mürettebatın hala kayıp olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Arama kurtarma çalışmalarına SGK'ya ait TCSG- 65 ve 106 bot ayrıca KEGM'ye ait bir bot devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BURCU HUSAN
BURCU HUSAN - 7 yıl Önce

bu kazada ihmalsizlik olduğunu düşünüyor gereğinin yapılmasını istiyoruz .neden 14 mürettabatı varken bir allahın kulu yardım edipde kurtarmıyor gören olduğu söyleniyor nasıl farkedilmiyo şirket bu olayı üstünü kapatmaya çalışıyor bu insanın hayatı bu kadar ucuzmudur.

sabiha yılmaz
sabiha yılmaz - 7 yıl Önce

KAZAYI GEÇİREN KİŞİ BENİM BABAMDIR.3 GÜN OLDU HALA HABER ALAMIYORUZ ÖLÜ YA DA DİRİ BULUNMASINI İSTİYORUZ.OLAY ŞÜPHELİ KESİN OLARAK SONUÇLANMAMIŞTIR.DENİZE DÜŞEN KİŞİ BİR EŞYA YA DA BİR CİSİM DEĞİLDİR.HERŞEYDEN ÖNCE O BİR İNSAN BU KADAR BASİTE ALINCAK BİR OLAY DEĞİL.MAĞDUR DURUMDAYIZ ASLI ÇIKMADAN HİÇ BİRŞEYİN BU OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMIYACAĞIM.İHMALKARLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.OLAYLA İLGİLİ BİRŞEY BİLEN VARSA ELİNİ VİCDANINA KOYSUN BİZİ HABERDAR ETSİN İNSANLIK NAMINA.

gemici
gemici - 7 yıl Önce

bir denizci denize duşer akıbeti belli değil arkadaşlar gemilerde 2 kural vardır birinci kural kaptan herzaman haklıdır ikincikuralsa kaptanın haksız olduğu zamanda birinci kural geçerlidir örneyin diyelim ispanyadasınız ambar gradorasında kalan yuk liman işçileri çıkıp dökmez alıcı yükünü ister kaptan guverte çalışanlarına işi yapın emri verir oysa bu gemicinin işi değildir iş esnasında kaza oldu diyelim kılıf hazırdır yada yapmam diyen çalişan oldu aninda işine son verilir ve hiç bir iş veren neden diye sormaz ey vijdan sahibi insanben 15 senedir gemilerde çalışırım çarkçı başına meyve almadı diye simensteki kadın kaptanı değil de gemiciyi beğendi diye ayağını ağırtıp 2 gun çalışamadı yada zabite çay göturmediveya tanıdık birine yer açmak için işten çıkarılanlar gordum yanlız hasta olan çalışanının başında sabahlıyan evindeki sıkıntıyı çözsun diye maaşının yarısını gemicinin hesabına yatıranlarda gordum şimdi sayın gemi işletmecileri butun bunlardan haberdar olmadınzı biliyorum ama lutfen atadığınız kişilerden bu konuları araştırmasını isteyin lutfen biraz adalet

- 7 yıl Önce

denize düsen personel güv reisidir.allahtan rahmet ailesine sabılar versın

kemal kanatoğlu
kemal kanatoğlu - 7 yıl Önce

Gv.reisimiz kardeşimiz kenan tanrı mekanını cennet eylesin..haberde yazıldığı gibi gemi tuzla demiryerindeyken değil,ambarları yıkamak için yalova açıklarında seyir halindeyken kaza oluşuyor.güverte ışıkları kapalı iken çevreden dikkat çekmeden gv. ve ambar yıkaması yaparken iş kazasına kurban gidiyor.bu işin üstüne gidilip sorumluların cezalandırılması gereklidir..

SABİHA YILMAZ
SABİHA YILMAZ - 7 yıl Önce

OLAYLA İLGİLİ BİLGİSİ TECRÜBESİ OLANLAR LÜTFEN BİZE ULAŞSINLAR AİLESİ OLARAK ÇOK MAĞDUR DURUMDAYIZ.HEPİNİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ.BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARASI:0536 239 50 79

Bilim Devingin
Bilim Devingin - 7 yıl Önce

Bu yazı belli oluyorki '' MÜRETTEBAT '' nedir bilinmeden yazılmıştır. Önce Türkçe'yi bilmek gerek. Mürettebat = Tertip edilenler, demektir. Yani mürettebat sözcüğü çouldur.1 mürettebat denilemez. Mürettebattan bir kişi denilmesi doğru olurdu. Bilinmeden kullanılan sözcükler yerine oturmuyor.

burcu husan
burcu husan - 7 yıl Önce

burdaki konu imla hatası değill olayın netliğe kavuşması ve bir an önce kenan yılmaza ulaşmak. bütün dualarımız seninle inşallah rabbim dualarımızı kabul eder.Bi insanın bu kadar saaat bulunamaması çok garip değil mi ?sahil güvenlik çalışıyo savcı soruluyoo ama hala kesin net bişey yok nerde adalet nerde devlett niye kimse gelipte bu insanlara bi teselli bile vermiyorr rabbim sen yardım ett


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176