Yaz sezonunun son günleri sahiller tatilcilerle doldu

Yaz sezonunun sonu olan 9 günlük Kurban Bayramı tatili dolayısıyla, Tekirdağ sahilleri, tatilcilerle doldu.Yazın son haftalarının yaşanması ve okullar açılmadan önce vatandaşların deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilecekleri son fırsat...

Yaz sezonunun son günleri sahiller tatilcilerle doldu
Yaz sezonunun sonu olan 9 günlük Kurban Bayramı tatili dolayısıyla, Tekirdağ sahilleri, tatilcilerle doldu.
Yazın son haftalarının yaşanması ve okullar açılmadan önce vatandaşların deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilecekleri son fırsat olan 9 günlük Kurban Bayramı tatili dolayısıyla Süleymanpaşa’nın Kumbağ Mahallesi, tatilcilerin akınına uğradı.
İstanbul’dan yazın son tatilini değerlendirmek için eşi ve çocuklarıyla Kumbağ’a geldiğini belirten Hurşid Ek, “Son tatil için, sezonu kapatmak için Kumbağ’a geldik. Deniz güzel, Kumbağ güzel, değişiklik olsun, sezonu burada kapatalım dedik geldik. Güzel yer tekrar da gelirim” diye konuştu.
Torunuyla birlikte tatil yapan Cemile Saygı’da, Kumbağ’ı çok beğendiğini belirterek, “Çok güzel, pırıl pırıl bir denizi var buranın, her gün torunumu 2-3 saat burada eğlendiriyorum. Yazın son tatilini eğlenmekle değerlendiriyoruz. Akşamları dışarıya çıkıyoruz, müzik olan yerlere gidiyoruz. Torunum mutlu olunca ben daha çok mutlu oluyorum” dedi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176