Bilecik Ülkü Ocakları’ndan Şehitlere Saygı Nöbeti

Bilecik Ülkü Ocakları üyeleri, ülke genelinde artan terör olaylarına tepki göstermek amacıyla Bilecik Belediyesi Şehitler Parkı’nda 7 gün boyunca 14 saat şehitler için saygı nöbeti tutacak.Bilecik Belediyesi Şehitler Parkı’nda Ülkü...

Bilecik Ülkü Ocakları’ndan Şehitlere Saygı Nöbeti
Bilecik Ülkü Ocakları üyeleri, ülke genelinde artan terör olaylarına tepki göstermek amacıyla Bilecik Belediyesi Şehitler Parkı’nda 7 gün boyunca 14 saat şehitler için saygı nöbeti tutacak.
Bilecik Belediyesi Şehitler Parkı’nda Ülkü Ocakları üyeleri, şehitler için sabah 10’dan gece 24’e kadar şehitler için saygı nöbeti tutmaya başladı. Burada bir açıklama yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Fazlı Güner, hakkın rahmetine kavuşmuş olan şehitler uğruna hazırladıkları saygı nöbetine başladıklarını belirtti. Güner, “7 gün boyunca sabah saat 10.00’dan gece 24.00’a kadar burada mutlaka arkadaşlarımız şehitlere saygı nöbeti tutacaklar. Bununla ilgili birde 13 dakikalık kısa bir videomuz var. Videomuzda son bir yılda şehit olmuş olan asker, polis, sivil bütün vatandaşlarımızın isimleri, doğum, ölüm tarihleri ve fotoğrafları var. Onlarla ilgili kısa hikayeler ve anekdotlar var. En azından halkımız bu dizi furyasında saçma sapan, milletimizi yozlaştıran programların çok olması nedeniyle şehit haberleri izlemez hale geldiler. Sonuç olarak biz yozlaşmanın eşiğine geldiğimizi düşünüyoruz. Dizileri ve evlendirme programlarını çok iyi takip ediyorlar ama şehitlerimizin kim olduğunu bilmiyorlar. Şehitlerimizin nerede ne şartlarda öldüklerini, nerede şahadete erdiklerini bilmiyorlar. Bunları en azından halkımız görsün, bilinçlensin. En azından bu yozlaşmanın önüne biraz geçmek için biz bu etkinliği sergileyeceğiz. Bir hafta boyunca her gün 14 saate yakın bir süre burada arkadaşlarımız bekleyecekler. Bu videomuz devamlı yayınlanacak” dedi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190